Widok

Osobny wątek

Skydiver w jednej ze swoich wypowiedzi użył sformułowania okres terroru panujący w latach 2005-2007. Ponieważ lubię konkrety poprosiłem żeby uściślił na czym ów terror polegał. Dla ułatwienia podałem także definicję:

Terror (łac., dosł. strach, groza), stosowanie przemocy, gwałtu, ucisku, okrucieństwa w celu zastraszenia, zniszczenia przeciwnika; okrutne, krwawe rządy." za Wikipedią.

Skydiver oczywiście unikając konkretów napisał

" Czyli wypisz-wymaluj to, co było w latach 2005-7."

Uważam że sformułowanie to (nie pierwsze użyte przez Skydivera) jest zupełnie bez pokrycia. Stąd ten wątek. Poproszę cię Skydiver żebyś wskazał konkretne, zgodne z definicją przypadki stosowania Terroru w latach 2005-2007.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Odpowiedz ode mnie ze wskazaniem przypadków uzyskałeś w innym wątku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

"Odpowiedz ode mnie ze wskazaniem przypadków uzyskałeś w innym wątku."

Kilka ogólników nie mających wiele wspólnego z prawdą to nie jest odpowiedź. Krótko i na temat. Po raz kolejny z gęby d*pę zrobiłeś.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Wątpię, aby bęcwał Ci sensownie odpowiedział. Musi skonsultować się z oficerem prowadzącym ;]
A za opcja playlisty przemawia wcześniejsze zamiłowanie do tego sformułowania:

16 września 2016 o 23:14 - https://forum.trojmiasto.pl/Bolszewicka-Spoldzielnia-Pracy-czyli-nepotyzm-w-II-PRL-t697955,1,135.html

26 maja 2017 o 16:00 - https://forum.trojmiasto.pl/Stan-umyslu-Polakow-pod-znakiem-zapytania-t745385,1,135.html - W tym wątku sam próbowałem ustalić, z bęcwałem, jaki to terror wówczas panował oraz szukałem jakichkolwiek innych świadków tego terroru. Bezskutecznie.

10 maja 2015 o 23:40 - https://forum.trojmiasto.pl/W-drugiej-turze-zaglosuje-na-Komorowskiego-t608781,1,135.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

@cross
Miałem nadzieje, ze założyłeś wątek, bo w końcu masz coś ciekawego do powiedzenia.
Okazuje się jednak, że jesteś zwykłym trollem, bo treści nie widzę tu żadnej.
Nie pierwszy raz zresztą.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

"Miałem nadzieje, ze założyłeś wątek, bo w końcu masz coś ciekawego do powiedzenia."

Ja miałem nadzieję że jesteś choć raz w stanie dać konkretną odpowiedź na konkretne pytanie i choć spróbować poprzeć brednie, które wypisujesz faktami. Ale jednak nie...

"Okazuje się jednak, że jesteś zwykłym trollem..."

Zacytuję twoje słowa z innego wątku:
"W ogóle najlepiej podczas rozmowy skupiać się na sprawie, a nie na rozmówcy."
i ponownie zapytam dlaczego sam nie stosujesz się do rad tak szczodrze udzielanych innym?

"...bo treści nie widzę tu żadnej."

Jaką treść poza kilkoma w twojej ocenie mającymi przyciągać uwagę hasełkami o bolszewikach i terrorze niosą twoje wypociny?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Triada tych gamoni wygląda następująco : wpierw szczeka łowca, dołącza do niego po chwli sadyl ( w przerwie ciągu alkoholowego) , cros zalapuje się dopiero na echo ich skowytu. Z reguły żałośnie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

"Triada tych gamoni wygląda następująco..."

Za to wy to chodzące krynice mądrości. Jeden bełkocze coś o bolszewikach, terrorze i innych takich a drugi mu przytakuje i poklepuje wirtualnie po plecach. Zapytani poparcie bredni które tworzą jakimikolwiek faktami robicie szczeniackie uniki i natychmiast atakujecie pytającego. Poziom merytoryczny bliski zeru a kultury osobistej znacznie poniżej.
Po prostu brawo wy!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

I Ty Crossie piszesz coś o merytoryce ? To tak jak by na podstawie bekniecia poznać kunszt kucharza.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

niektórzy marzą by wrócili i państwo teoretyczne przywrócili
abw szybko zlikwidowali i żebyśmy do 70- tki pracowali
na problem z kasą mają projekt znakomity
katastralnym w lud przywalą i przed brukselą sie pochwalą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Polityka

Jak się czujecie nabici w Tuska? (3 odpowiedzi)

Kwoty wolnej nie będzie. O zamachu na media już się nawet Mentzen śmieje, że teraz przyszło PO...

Czy aborcja powinna być w Polsce zakazana? - debata: prof. Senyszyn vs. pastor Bartosik (4 odpowiedzi)

Spór o aborcję trwa. Czym więc jest aborcja? Zabójstwem czy prawem do wyboru? Uśmierceniem...

do góry