Widok

Osoby pracujące w sklepach/delikatesach itd.

Jaką macie stawkę godzinową? Na rozmowach o pracę często pytają o oczekiwania finansowe i nie wiem jaką sumę podawać, by nie przesadzić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mnie kiedyś też tak pytali :) ale że jestem skromną dziewczynką to powiedziałam tak żeby mi starczyło :) dodałam w okolicach 1500 netto :)
Już się nie odezwali :D
Nie ważne ile powiesz będąc na rozmowach w supermarketach to i tak dostaniesz najniższą krajową plus ewentualne premie uznaniowe, które nie zawsze dostaniesz bo przełożonemu niekoniecznie będzie podobała się Twoja praca :) praca w handlu - nie polecam !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też pracowałam w sklepie delikatesy najgorsze było to ze pracowalam po 2 godzin na 2 zmiany i raz w miesiącu niedziela, oczywiście soboty w pracy .masakra , wspolczuje kobietom ktore maja dzieci .ja jestem sama i mi ciezko a co dopiero one.pełny etat to 8 godzin , dlaczego nikt nie sprawdza pracodawcow i warunków, przeciez to wykorzystywanie!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mała poprawka w pierwszym zdaniu ;) PRACOWAŁAM PO 10 GODZIN
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ile miałaś płacone za godzinę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

praca na zmywaku (18 odpowiedzi)

Co sądzicie o tej pracy? W miarę możliwa czy lepiej szukać czegoś innego?

poszukiwania pracy..na jakich stronach jej szukacie? (59 odpowiedzi)

na początek prośba do Admina. o nie kasowanie mojego wpisu,, Pisze tu bo na forum praca mało...

Zarobki kierowcy TIRA? (37 odpowiedzi)

Na jakie zarobki można teraz liczyć jako kierowca ciężarówki? Wiem, że kiedyś zarobki były spore...

do góry