Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marysia - opinia Szkolenie na wysokim poziomie! Szkolenie zostało przeprowadzone bardzo...
~Marysia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 października 2022

Kasia - opinia Współpracujemy z tą firmą w zakresie szkoleń wstępnych BHP dla nowych...
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 września 2022

Patrycja - opinia Serdecznie polecam program "Strażnicy Uśmiechu" - jest to jedno z lepszych...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 września 2022

Kamila - opinia Miałam okazję brać udział w edukacji zdrowotnej i promocji zdrowia w szkole....
~Kamila
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 sierpnia 2022

Klara - opinia Bardzo ciekawe webinaria i szkolenia zarówno pod względem metodycznym, jak i...
~Klara
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 lipca 2022

Dominika - opinia Szeroki zakres świadczonych usług. Serdecznie polecam!
~Dominika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 lipca 2022

Kamila - opinia Zdecydowałam się na dodatkową edukację wczesnoszkolną i przedszkolną. To...
~Kamila
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 czerwca 2022

karolcia - opinia Polecam, bardzo miła i kompetentna astomsfera. Brałam udział w kilku...
~karolcia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 czerwca 2022

Katarzyna - opinia Ten Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli jest świetnym wyborem, jeśli jako...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 czerwca 2022

Marysia - opinia wątek zamknięty Niezwykle przyjazna atmosfera. Wiadomym jest że jest to zasługa ludzi, którzy...
~Marysia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 września 2021

Lidka - opinia wątek zamknięty Polecam! Szeroki wybór kierunków. Ja zdecydowałam się na studia doszkalające...
~Lidka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 września 2021

Sabrina - opinia wątek zamknięty Zdecydowałam się na szkolenie w ODN w zakresie edukacji przedszkolnej i...
~Sabrina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2021

Klaudia - opinia wątek zamknięty Świetne miejsce dla nauczycieli, pedagogów. Przyjazna atmosfera,...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 lipca 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry