Ośrodek Hipoterapii

Hipoterapia Jazda konna

Gdynia, Spółdzielcza 4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rt - opinia Kiedyś pracowała tam wykwalifikowana kadra, dziś to jest śmiech na sali,...
~Rt
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 kwietnia 2023

Polecamy wątek zamknięty polecamy serdecznie! Jesteśmy bardzo zadowoleni z hipoterapii na Kolibkach,...
~rodzice Tomka (20 miesięcy)
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2010

Ashley - opinia wątek zamknięty Według mnie w Kolibkach panuje bardzo miła atmosfera między nauczycielami...
~Ashley
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 marca 2008

Moja Opinia. ;) wątek zamknięty No więc na wstępie: moim zdaniem na Kolibkach ceny nie są wysokie. Natomiast...
~. ;-D
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 stycznia 2008

Troche za drogo. wątek zamknięty Wszystko dobrze fajne atrakcje itp. lecz niestety wszystko drogo jak dla...
~Skneraa
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 listopada 2007

Do obserwatora wątek zamknięty Fakt, siodła są dla dużych koni, oraz dla jednego konia z małych.Na konie...
~Tull.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 1 września 2007

Do Wszystkich wątek zamknięty A wiec moja opinia... Kolibki to dobre miejsce do nauczenia sie podstaw. a...
~Obserwator
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2007

Koliby :) wątek zamknięty No więc jak na mój gust, to miejsce jest wyjątkowe, ma swój klimacik, nie...
~Gosia en Frytek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 lipca 2007

dawne dzieje wątek zamknięty tak ostatnio sobie wspominalem kolibki,wszedlem na trojmiasto a tu prosze...
~igor
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 31 maja 2007

jakie ceny? wątek zamknięty hej ja pojeździłam w kolobkach w zasadzie tylko kilka razy i za pierwszym...
~iza:*
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 maja 2007

Kolibki the best ;) wątek zamknięty Kolibki są świetną stajnią :) Polecam szczególnie tym którzy chcą dobrze...
~Koniara
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 maja 2007

Cudnie! wątek zamknięty Przeszłam na grupę polonżową! Kocham Cię Frytku.To dzięki tobie udało mi...
~OLA już z grupy polonżowej :)
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 maja 2007

kto? wątek zamknięty Kto się jakim koniem opiekuje?(chodzi o małe koniki) Z góry dziękuję....
~OLA :)
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 maja 2007

To za moich czasów Doktor wymyślił pojęcie \"sęp\" :) wątek zamknięty Witam wszystkich.Jak fajnie powspominać Kolibki:)Spędziłam tam właściwie...
~Ela K.
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 27 marca 2007

... wątek zamknięty ...Sępy to grupa szkoleniowa która naprawia konie po dzieciach z lonży i...
~TuluŚ.
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
15

postów

15

wątków

do góry