Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Patrycja S - opinia Serdecznie polecam szkole jazdy Pana Andrzeja Przytuły egzamin zdany za...
~Patrycja S
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 26 maja 2022

Rafał - opinia Korzystałem tylko z jazd dodatkowym z Panem Andrzejem - pełen profesjonalizm...
~Rafał
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 23 grudnia 2021

Bohdana - opinia Mega szkola Mega instruktor Pan Marcin, nie miałam innych instróktorów, ale...
~Bohdana
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 4 listopada 2021

Kennet - opinia Szczerze polecam OSK Andrzej Przytuła oraz Pana Darka, który świetnie...
~Kennet
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 9 września 2021

Patrycja - opinia Z całego serca polecam Pana Marcina . Przeszłam z innego ośrodka do tego na...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 maja 2021

Patrycja - opinia Do Pana Sławka trafiłam z polecenia. Mogę powiedzieć, że moje umiejętości...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 lutego 2021

Agata - opinia Bardzo polecam jazdy doszkalające z Panem Andrzejem! Spokój, opanowanie oraz...
~Agata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 stycznia 2021

Grzechotnik - opinia Po kursie w szkole Pana Andrzeja prawojazdy zdałem za pierwszym razem. Polecam
~Grzechotnik
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 sierpnia 2020

Gazownik - opinia Mistrzostwo świata. Po kursie u Andrzeja egzamin teoretyczny zaliczony,...
~Gazownik
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 sierpnia 2020

Marysia - opinia wątek zamknięty Szkoła godna polecenia. Zarówno teoria z Panem Andrzejem oraz jazdy z Panem...
~Marysia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 sierpnia 2020

Michał - opinia wątek zamknięty Polecam szkole i instruktora Sławka, bardzo mily i sympatyczny i w dodatku...
~Michał
-

dodano: 25 maja 2020

Julita Juchnowicz - opinia wątek zamknięty Szkółka super! Moim instruktorem był P.Marcin który bardzo dobrze i...
~Julita Juchnowicz
-

dodano: 9 marca 2020

M. - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Przyjazna atmosfera do nauki. Szkoła z misja. Kursant...
~M.
-

dodano: 10 stycznia 2020

Patryk - opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie .Profesjonalne podejście, cierpliwość, wyrozumiałość....
~Patryk
-

dodano: 29 sierpnia 2019

Polecam! wątek zamknięty Do szkoły trafiłem z polecenia mojej siostry, która była bardzo zadowolona...
~Wojtek R.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 sierpnia 2019

Najlepsza szkółka wątek zamknięty Również do szkółki trafiłam z polecenia i nie żałuję
~Katarzyna
-

dodano: 21 czerwca 2019

Świetna szkoła jazdy! wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła, która ma wyjątkowe podejście do kursanta. Nie jest on...
~kuba2000
-

dodano: 10 maja 2019

SUPER!!! wątek zamknięty Do szkółki Pana Andrzeja trafiłam dzięki mojej koleżance i jestem bardzo...
~Magda
-

dodano: 6 kwietnia 2019

Polecam wszystkim OSK Przytuła. wątek zamknięty Polecam wszystkim OSK Przytuła, wszystko szybko tanio, dobrze uczą kursantów,...
~Rafał Labuda
-

dodano: 21 marca 2019

Najlepsi.!! wątek zamknięty Trafiłam do. OSK Andrzej Przytuła z polecenia i tak jak wszyscy mówili, nie...
~Natalia
-

dodano: 25 lutego 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
143

141

wątków

do góry