Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ola A. - ocena Dzisiaj udało mi się zdać państwowy egzamin praktyczny i jestem bardzo...
~Ola A.
1

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 21 lutego 2024

Karolina - ocena Gorąco polecam! Pan Sławek to profesjonalista w każdym calu. Nawet tak...
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 1 lutego 2024

Paweł - ocena Serdecznie polecam, szczególnie Pana Marcina, świetne przygotowaie do...
~Paweł
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 28 listopada 2023

Agnieszka - ocena Bardzo polecam Pana Sławka odpowiednia osoba na odpowiednim...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 15 września 2023

Michał - opinia Polecam Pana Darka, świetnie mnie przygotował do egzaminu i nauczył mnie...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 27 czerwca 2023

Katarzyna - opinia Polecam Pana Andrzeja i Pana Sławka. Zdałam egzamin teoretyczny i praktyczny...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 28 marca 2023

Lusi - opinia Pelen profesianalizm ze strony instruktorów. Najliepsza szkola! Polecam)
~Lusi
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 lutego 2023

Ola - opinia Gorąco polecam Pana Marcina.Trafiłam tu na dodatkowe jazdy przed egzaminem....
~Ola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 listopada 2022

Mati - opinia Z czystym sumieniem polecam tę szkołę. Pełen profesjonalizm i oddanie...
~Mati
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 września 2022

Patrycja S - opinia Serdecznie polecam szkole jazdy Pana Andrzeja Przytuły egzamin zdany za...
~Patrycja S
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 maja 2022

Rafał - opinia wątek zamknięty Korzystałem tylko z jazd dodatkowym z Panem Andrzejem - pełen profesjonalizm...
~Rafał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 grudnia 2021

Bohdana - opinia wątek zamknięty Mega szkola Mega instruktor Pan Marcin, nie miałam innych instróktorów, ale...
~Bohdana
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 listopada 2021

Kennet - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam OSK Andrzej Przytuła oraz Pana Darka, który świetnie...
~Kennet
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 września 2021

Patrycja - opinia wątek zamknięty Z całego serca polecam Pana Marcina . Przeszłam z innego ośrodka do tego na...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 maja 2021

Patrycja - opinia wątek zamknięty Do Pana Sławka trafiłam z polecenia. Mogę powiedzieć, że moje umiejętości...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lutego 2021

Agata - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam jazdy doszkalające z Panem Andrzejem! Spokój, opanowanie oraz...
~Agata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 stycznia 2021

Grzechotnik - opinia wątek zamknięty Po kursie w szkole Pana Andrzeja prawojazdy zdałem za pierwszym razem. Polecam
~Grzechotnik
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 sierpnia 2020

Gazownik - opinia wątek zamknięty Mistrzostwo świata. Po kursie u Andrzeja egzamin teoretyczny zaliczony,...
~Gazownik
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 sierpnia 2020

Marysia - opinia wątek zamknięty Szkoła godna polecenia. Zarówno teoria z Panem Andrzejem oraz jazdy z Panem...
~Marysia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 sierpnia 2020

Michał - opinia wątek zamknięty Polecam szkole i instruktora Sławka, bardzo mily i sympatyczny i w dodatku...
~Michał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 maja 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
153

postów

150

wątków

do góry