Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
elle - opinia wątek zamknięty Wspaniała i ciepła osoba, cieszę się, że na nią trafiłam
~elle
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 września 2021

Janek - opinia wątek zamknięty Dno i 6 metrów mułu. Zadufana w sobie szefowa.
~Janek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 sierpnia 2021

Polecam ten ośrodek wątek zamknięty Poprosiłam Panią Zuzannę o poradę w sprawie żywienia dziecka, ponieważ mój...
~Mama łasucha
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lipca 2017

Polecam całym sercem wątek zamknięty Wraz z Mężem mieliśmy przyjemność przygotowywać się z Zuzanną do porodu. W...
~Emilia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 maja 2017

Polecam serdecznie Zuzannę jako doulę! wątek zamknięty Oferta rozbudowana, pakiet również dla rodziców, którzy z opieką noworodkową...
~Anka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 marca 2016

pełen profesjonalizm wątek zamknięty profesjonalnie, konsekwentnie i celowo.
~Małgorzata Szymańska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 marca 2016

Najlepiej! wątek zamknięty Bardzo sie ciesze, ze poznalam Zuze. Nie mam co do tego watpliwosci, ze jest...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 marca 2016

Godne polecenia! wątek zamknięty Serdecznie polecam zajęcia przyszłym i mającym już dzieci mamą, od doradczyni...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 marca 2016

polecam całym sercem! wątek zamknięty zarówno sympatyczne warsztaty dla dzieci, kursy chustonoszenia, spotkania...
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 marca 2016

Polecamy w 100% wątek zamknięty Bardzo polecamy panią Zuzię! Dzięki jej fachowej pomocy nosimy Synka z...
~Asia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 czerwca 2015

Ta kobieta kocha swoją pracę! wątek zamknięty Wspaniała towarzyszka cudu narodzin, doświadczona mama, zawsze doradzi,...
~Asia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 maja 2015

Asia - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam Pania Zuzanne. Dzieki niej wspaniale sie z synkiem...
~Asia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 maja 2015

Bardzo bardzo polecamy :) wątek zamknięty Z wiedzy i doświadczenia Zuzanny korzystamy co jakiś czas od września 2014r....
~MagBartki
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 maja 2015

Polecam:) wątek zamknięty Wypożyczyłam u Pani Zuzi nosidło ergonomiczne ponieważ wahałam się nad...
~Natalia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2015

Polecam i jako doulę i jako doradcę chustowego wątek zamknięty Nie lubię się rozwodzić, więc będzie krótko i na temat - polecam Zuzę z...
~megi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2015

Profesjonalna pomoc laktacyjna wątek zamknięty Wypożyczaliśmy laktator (bardzo korzystne ceny i elastyczne warunki) oraz...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 września 2014

Super wypożyczalnia w ośrodku BLIŻEJ wątek zamknięty Pożyczaliśmy nosidło na wakacje, żeby lżej się wędrowało i żeby sprawdzic czy...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 września 2014

Chustowanie, wypożyczalnia, doradztwo, warsztaty wątek zamknięty Nasza znajomość z Panią Zuzanną rozpoczęła się od Mama nigdy nie jest sama,...
~mTusia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 września 2014

Polecam!!! wątek zamknięty Pani Zuzanna jest bardzo cierpliwa, spokojna i opanowana. Konsultacje...
~Asia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 września 2014

POLECAMY - OLA I JEJ MAMA :) wątek zamknięty Są tacy ludzie, na widok których cieszy się buzia, zarówno tych małych jak i...
~Basia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 września 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry