ZAWIATY

Weekend za miastem Restauracje za miastem

Czarna Dąbrówka, Zawiat 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Cudownie spędzone wakacje z rodziną:) wątek zamknięty Jesteśmy rodzicami dwójki brzdąców: 5-cio letniej Julki i 7-letniego Antosia,...
~Bogusia i Tadeusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 lutego 2018

Miejsce przyjazne rodzinom wątek zamknięty Piękne miejsce w urokliwej okolicy. Wspaniała i pomocna obsługa oraz smaczna...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lutego 2018

Zawiaty wątek zamknięty Wspaniały ośrodek do wypoczynku, odprężenia się od codzienności. Byliśmy z...
~Eva
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lutego 2018

Cudowne miejsce dla dzieci wątek zamknięty Jesteśmy w Zawiatach każdego roku nieprzerwanie od 2013. Pierwszy wyjazd z...
~Marcin W
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 lutego 2018

Grzybobranie wątek zamknięty Przepiękny ośrodek , bardzo dobre jedzonko, jezioro pełne ryb , lasy pełne...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 lutego 2018

Super weekend wątek zamknięty Świetne miejsce, aby oderwać sie od zgiełku miasta. Zeszłe wakacje spędzone z...
~Joasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 lutego 2018

Wakacje w czerwcu wątek zamknięty W zeszłym roku w czerwcu, wybrałam się z mężem i dziećmi do Zawiat. Ośrodek...
~Magda77
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 stycznia 2015

Wielkanoc w Zawiatach wątek zamknięty Skorzystaliśmy z oferty Wielkanocnej. I muszę przyznać, że było świetnie. W...
~Ana
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2013

Wielkanoc -polecam! wątek zamknięty Zupełnie nie zgadzam się z poniższą opinią o jedzeniu. Jadąc na Wielkanoc...
~Alicja
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 maja 2014

Super miejsce wątek zamknięty Byłam z mężem i dziećmi na majówkę, ośrodek pięknie położony o dobrym...
~maja
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 maja 2014

Bardzo słabe jedzenie wątek zamknięty Wielkanoc z "Biedronki" tak powinna się nazywać impreza świąteczna w tym...
~Astra
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2014

Weekend w Zawiatach wątek zamknięty Polecam serdecznie! Właśnie wróciliśmy z mężem i Stasiem (3latka) z weekendu...
~Zyta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 października 2013

Polecam wypad na domki do Zawiat wątek zamknięty Wybraliśmy się ze znajomymi na kilka dni do Zawiat na domki. Było super!!! :)...
~Kamila
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 lipca 2013

Adrrr - opinia wątek zamknięty Fajny, stosunkowo duży ośrodek. W cieplejszych miesiącach dużym plusem jest...
~Adrrr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2013

Wialkanoc 2013 wątek zamknięty Tegoroczna Wielkanoc na długo pozostanie w mojej pamięci nie tylko z powodu...
~Artur
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2013

Polecam wczasy zdrowotne w Zawiatach wątek zamknięty Miałam problem z nadciśnieniem i otyłością. Podczas tygodniowego pobytu...
~Róża
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 marca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
22

postów

16

wątków

do góry