Widok

Ośrodek w Otominie

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny czy któraś z Was miała tam wesele bo my mamy rezerwacje na przyszły rok, no ale zadzwoniła do mnie kierowniczka i podniosła cenę menu na przyszły rok o 30 zl kiedy wcześniej była mowa o kwocie 10-15 zl:/ i teraz nie wiem czy warto jest je tam organizować trochę babeczka się wycwaniła bo nie chciałą wcześniej umowy podpisać na mniejszą kwotę bo czekała ile chętnych na przyły rok będzie:/ kurcze no dajcie znać jak jedzienie i w ogóle chociaż i tak nie wiem czy uda mi się coś innego fajniejszego znaleźć:)

image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odradzam.. kilka osób miało am wesele i jedzenia w ogóle nie chwaliło.. jak masz jeszcze możliwośc to szukaj innej sali:))

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli chcesz podobny klimat wesela to zapytaj w Łapinie- może będą mieli wolne miejsca na następny rok. Okolica jest śliczna , a więcej mogę powiedzieć po 27-09 po moim weselu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy chodzi ci o osrodek konferencyjno-wczasowy otmin? a kierowniczka to blondynka w krotkich wlosach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie tak:)

image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no coz.... tez mialam tam rezerwacje na przyszly rok ale zrezygnowalam bo widzialam plyte z wesela jednej znajomej i niestety jedzenie to masakra!!!!!!!!!!!! bylo malo jedzenia, mozna powiedziec ze stoly staly puste do tego znajoma ktora byla tam na innym weselu wspominala ze ubikacje to koszmar nikt o nie nie dba podczas imprezy do tego bardzo mnie zniechecily krzesla nie wiem czy widzialas je ale mozna powiedziec ze kazde z innej bajki ( no moze troche przesadzilam) waskie stoly pamietajace jeszcze czasy komuny ale moze i dobrze ze waskie bo i tak na nich prawie nic nie bylo!!!

osobiscie ciesze sie ze zrezygnowalismy z tego miejsca gdyz za ta cene mozna znalezc naprawde fajne sale...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fajne jest to miejsce ze względu na to, że jest blisko z Gdańska i to mi się strasznie spodobało czytałam wcześniej na forum raczej dobre opinie a teraz zaczynam się martwić co znależć podobnego blisko Gdańska, napisz na co się zdecydowałaś może jeszcze będą mieć miejsca:)

image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a 2 lata temu moja siostra tam miala wesele i wszystko bylo super
ja polecam:-)

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
właśnei moja znajoma miałą w tym roku i również sobie chwaliła to miejsce także nie wiem teraz co zrobić :)

image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
miałam sposobnosc obsługiwac tam 2 wesela,w odstepie ok 1,5 roku,pierwsze luty 2007- stoły uginały sie od jedzenia wszystko smaczne,ubikacje czyste,panie kelnerki cały czas w pogotowiu obserwowały sale.Drugie w czerwcu tego roku,jedzenia jak na lekarstwo goscie byli wrecz głodni,ale tak postanowili gospodarze imprezy,oprocz obiadu nie było ciepłego posiłku,obsługa sie nie zmieniła,na krzesłach były białe pokrowce ,byc moze wypozyczone.Miejsca na 80 osób moze byc mało.

W SPRAWIE OPRAWY MUZYCZNEJ WESELA PROSZE O KONTAKT MEILOWY
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm to ciekawe, bo wiesz co tam płaci się stała stawkę za menu w skłąd w któej wchodzą dania, które erwntualnie można zamieniać więc nie ma możlwiości, że gospodarze mniej zamówili:/

image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byc moze,ale wygladało to bardzo dziwnie,bo na stole były tylko półmiski z wedlinami ,a dopiero po północy cieniutki bogracz

W SPRAWIE OPRAWY MUZYCZNEJ WESELA PROSZE O KONTAKT MEILOWY
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
owszem pokrowce mozna sobie wypozyczyc i jak sie dowiadywalam to jedyne jakie pasuja na te krzesla sa w pruszczu za okolo 6 zl za sztuke wiec dolicz sobie do menu jeszcze cene za wypozyczenie, niestety ja za duzo negatywnych opinii oi tym osrodku slyszalam a to co zobaczylam na plycie z wesela to mnie dobilo niech kazdy mowi co chce ale zeby stoly puste staly tylko kilka polmiskow to sie w glowie nie miesci przeciez goscie przychodza zeby sie najesc i napic a nie smakiem sie obejsc.... zwlaszcza za aktualna cene 180zl za osobe plus pokrowce na krzesla i obrusy tez by sie przydaly bo te ktore osrodek oferuje to troche stolowkowe:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mieliśmy tam wesele(w kwietniu) i w sumie było ok. A jedzenia bylo za duuuzo.. (menu zalezy od mlodych)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
widziałam menu za 150 zl tegoroczne na 80 osob, czy dokładaliście coś do niego, żeby jedzenia starczyło??

image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aha co do krzeseł to bym nei przesadzała, widziałam je i wszystkie są jednakowe i nie są wcale złe żeby trzeba je było przykrywać

image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi sie odobiscie krzesla nie podobaja ale to kwestia gustu jesl ci odpowiada to miejsce to sie nie zastanawiaj ile osob tyle opinii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
miejsce mi się podoba owszem, ale obawiam się menu, tzn czy faktycznie jedzenia jest mało itd tym bardziej, że w tym roku bardzo podnieśli cenę za osobę:/dlatego się zastanawiam, alemasz rację ile osób tyle opinii, trzeba samemu się przekonać oby pozytywnie;)

image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pojedz w jakas sobote do osrodka i przez okno mozna zobaczyc jak to wyglada ja tak zrobilam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mogłabyś powiedzieć gdzie robisz obecnie wesele?

image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w almieII ( dwor wojciechowka)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uu to pewnie sporo osób masz na weselu:)mam nadzieje, że oba wesela się udadzą

image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na dzien dzisiejszy lista gosci wynosi 120 osob i moze troszke sie zwiekszyc...
napewno sie udadza trzeba wszystko dokladnie ustalic zeby nie bylo nieprzyjemnych niespodzianek.... zycze powodzenia w przygotowaniach!
kiedy slub?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do Stokrotki: mieliśmy niestandartowe menu - wg. własnej wizji.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mielismy w Otominie wesele 16.08.2008
Goscie zadowoleni i z otoczenia i z obslugi i z jedzonka,
Ja znalazłabym kilka minusów:)
ale ogolnie ok.
Pani Kierownik bardzo elastyczna,zawsze dostepna, wszytko mozna ustalic indywidualnie,szeroki wybór menu,można ustalić indywidualnie, dogadać szczegóły.
Ocena 4+

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gratulacje Ata!
Pozdrawiam :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem od czego to zalezy ,ale wesele luty 2007 -duzo smacznego jedzenia obsługa sprawna,wesele czerwiec 2008 obsługa ta sama ,ale jedzenia bardzo mało

W SPRAWIE OPRAWY MUZYCZNEJ WESELA PROSZE O KONTAKT MEILOWY
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bede mniala tam wesele w przyszlym roku.mam nadzieje ze bedzie wszystko o.jak narazie to wlascicielka wszystko na opowiedziala jak i co , i widzielismy juz nakryte stoly i ustrojona sale-bardzo nam sie podobalo. o co ma pytac wrazie co? dieki za jakas pdpowiedz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jaki termin bo ja rowniez
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałam wesele w Otominie nikomu nie polecam..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry