Widok

Ostre koło

Heja wszystkim!!
Mam rower szosowy i planuję przeróbkę na ostre koło. czy jest ktoś w 3miescie kto ma taki rower? Chodzi mi o porady gdzie i jak zrobić taki rower, bo w sklepach części raczej brak..
Za pomoc z góry dziękuję.
Karol
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w archeologa się bawisz ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry