Ostre koło
~immunis
(21 lat temu) 23 maja 2005 o 15:09
Heja wszystkim!!
Mam rower szosowy i planuję przeróbkę na ostre koło. czy jest ktoś w 3miescie kto ma taki rower? Chodzi mi o porady gdzie i jak zrobić taki rower, bo w sklepach części raczej brak..
Za pomoc z góry dziękuję.
Karol
0
0