Widok

Ostrozniej!!

Ludziska patrzcie jak jezdzicie na rowerach, przy wyprzedzaniu pierw sprawdcie czy nikt Was nie zamierza wyprzedzic.. Wiecej Ogarniecia!! a pozatym w polsce mamy ruch prawostronny i dotyczy to takze drog rowerowych.. Nie wyjezdzajcie z dziecmi ktore nie umia jezdzic a jak juz wyjezdzacie to bierzcie je w srodek.. No i to na tyle mojego apelu ;] Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niekoniecznie - może być i od rowerzysty - na ściezkach przeciez też sa tacy co wyprzedzani nie obejrzą się a zaczynają wyprzedzac tych przed sobą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak - apel słuszny, też rozumiem, że od kierowcy.
Tylko gdzie JESZCZE mam napisać, komu jeszcze powiedzieć, żeby kierowcy nie WYPRZEDZALI ROWERZYSTY "NA TRZECIEGO" ???! :-)
Uśmiech kosztuje mniej niż elektryczność i daje więcej światła.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
apel słuszny - rozumiem, że od kierowcy. Prosimy o wzajemność...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry