Widok

Ostrzegam przed Vis'Art!

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Gdyby ktoras z Was zbladzila do tego zakladu fryzjersko-kosmetycznego we Wrzeszczu gdzie pracuje pani Mira, niech bierze nogi zapas!!!
Osoba ktora jest 3w1 i nie zatrudnia nikogo innego oprocz siebie, a procz tego arogancka i niemila! Nie traćcie czasu na ten zaklad! Szkoda waszych nerwow!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o przepraszam -ja jestem z niej bardzo zadowolona. Byłam na próbnej fryzurze i Pani Mira również będzie mnie malować do ślubiku. Chodziłam do niej na zabiegi kosmetyczne i niedługo idę na farbowanie włosków.
Myślę, że jak każdy człowiek może mieć gorsze dni, ale jest na prawdę dobrym fachowcem. Przygotowując mnie do ślubu rozmawiałyśmy o wielu rzeczach, nie tylko o fryzurze -patrzy na całość i bierze pod uwagę wszystkie szczegóły. Doradzając mi różne rzeczy potwierdziłą jedynie moje plany -więc tym bardziej uważam, że się na tym zna co robi ;-)

Zdecydowałam się na nią z polecenia moich dwóch bliskoch koleżanek -były bardzo zadowolone po wizycie u niej, z resztą sama to mogłam ocenić. Wyglądały świetnie w nowych fryzurach.

Ja ją polecam z czystym sumieniem.

Wiem, że zwolniła jakiś czas temu swoje pracownice, więc może ujawnisz się na forum? Jesteś przyszłą panną młodą? czy tak sobie tu weszłaś i robisz antyreklamę..? :->
Nieładnie tak anonimowo...

Pozdrawiam
Alice -mężatka :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Alice a gdzie jest dokładnie ten salon, może się przejde tam dzisiaj....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na Chrzanowskiego 36
taki budynek z niebieskimi okiennicami, wejście przez bramkę po schodkach. (opisuję tak, bo wcześniej jest jeden budynek z niebieskimi okiennicami i trochę mnie to zmyliło)

Pozdrawiam
Alice -mężatka :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oki, dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm .... alice ciesze sie ze pani Mira okazala sie mila dla ciebie ,niestety ja bylam swiadkiem jej nie milego zachowaniaw stosunku do pracownika .czulam sie bardzo nieswojo i marzylam tylko o tymm by stamtad uciec. Sprawy personalne powinno sie zalatwiac poza uszami klientow.Chodzilam do nich czesto ale zniechecila mnie wlasnie p.Mira. pomimio to ciesze sie że potrafi wziasc sie do roboty i sa tacy jak ty dla ktorych potrafi by mila i wogole.......:):)Pozdrawiam

image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja też zauważyłam, że jest charakterna, ale w końcu dla mnie się liczy efekt końcowy :-)
teraz nie ma pracowników to i nie ma na kogo krzyczeć ;-) na mnie jednak nie krzyczała, no może trochę, że kremów z filtrem nie używałam, ale jak mnie postraszyła plamami po kwasie owocowym to natychmiast poszłam do apteki po taki krem :-)
Ja tam uważam, że się babeczka zna na tym co robi. Sama mam trudny charakter i wiem, że z takimi ludźmi trzeba się nauczyć rozmawiać ;-)))) hehehh....

Pozdrawiam
Alice -mężatka :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale swoją drogą, to rzeczywiście przykre, że byłaś świadkiem jakiejś sceny :-/

Pozdrawiam
Alice -mężatka :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No wlasnie a ja osobiscie zostalam potraktowana przez pania Mire w taki sposob ze slow nie znajduje. I wierz mi Alice, nie bylam u niej pierwszy raz. Nie jestem pracownica a byla klientka.
Osoba ktora nie szanuje innych, a zwlaszcza swoich klientow nie zasluguje na to zeby ja polecac. Rzadko kiedy mozna mnie wyprowadzic z rownowagi, jej sie to udalo. Nie robie fochow, ale sa pewne zasady.
Zatem tak czy tak, nie polecam. I nie jestem pierwsza osoba ktora na nia narzeka, takze jesli chodzi o fachowosc. Zadnej z kolezanek bym jej nie polecila zeby potem do mnie pretensji nie mialy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmmm....

oj nie czytam więcej bo będę się jej bać potem ;-)

(będę dobrej myśli) ;-)

ale muszę Wam jeszcze powiedzieć, że po próbnej u niej (którą miałam na głowie jeszcze następnego dnia) bardzo dużo osób mi powiedziało, że ładnie wyglądam ;-) Fryzura nie była jakaś wymyślna, stercząca i fikuśna, ale skromna taka jak ja (hihihih) i w zasadzie znajomi prawili mi komplementy nie wiedząc co jest przyczyną, więc jestem pewna, że były szczere.
Tak więc będę śliczną panną młodą i będzie dobrze :-)
Pozdrawiam!

Pozdrawiam
Alice -mężatka :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz Górny

Czy jest tu dojrzała Pani? (6 odpowiedzi)

Do znajomości, przyjaźni, rozmowy.

poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (70 odpowiedzi)

Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami Euroformat ale jesteśmy...

Szukam partnerki do tenisa (4 odpowiedzi)

Do gry we Wrzeszczu.

do góry