Widok
odpowiedź znajduje się tu:
http://radabanino.pl/pisma-wyslane/157-pismo-33.html
http://radabanino.pl/pisma-wyslane/157-pismo-33.html
Śmierć tej nastolatki na Lipowej była jednym z argumentów zbudowania oświetlenia i chodnika wzdłuż ulicy. Jak widać dla Żurawicza jeden krzyżyk więcej przy drodze nia ma żadnego znaczenia. Wniosek w tej sprawie, o jezeli mnie pamięć nie myli, składała rada sołecka i na jej stronie pewnie mozna znaleźć. Odpowiedź z UG też tam chyba była.
Inna sprawa to tolerowanie orania pola z prawej strony (jadą w kierunku Pępowa) niemal do granicy asfaltu. Skoro kapusta rośnie na poboczu, to którędy mają chodzić ludzie? Sam składałem skargę w tej sprawie i co? Domyślacie się co.
Inna sprawa to tolerowanie orania pola z prawej strony (jadą w kierunku Pępowa) niemal do granicy asfaltu. Skoro kapusta rośnie na poboczu, to którędy mają chodzić ludzie? Sam składałem skargę w tej sprawie i co? Domyślacie się co.