Widok
Oszukali mnie
specialnie zadzwonilem do ich centrali z pytaniem o cene kursu, Pani sprawdzila, przez radio zapytala i wyszla jej kwota 30zl nizsza od tej, ktora musialem zaplacic u kierowcy 1h pozniej !
Nieuczciwe praktyki, bo to wlasnie cena miala mnie przekonac do ich uslug.
Nieuczciwe praktyki, bo to wlasnie cena miala mnie przekonac do ich uslug.
Moja ocena
Euro Taxi Gdynia
kategoria: Taxi
obsługa: 4
jakość usług: 3
czas oczekiwania: 5
przystępność cen: 1
ocena ogólna: 2
3.0
* maksymalna ocena 6