Widok

Oszukuja na sklepie i na kasach

Oszukano mnie kilkukrotnie juz wiecej nie przyjde do tego sklepu, Pani w informacji mogla jedynie zwrocic roznice ceny,a powiedzmy sobie ilu z nas nie czyta paragonow i nie sledzi cen,oszukuja nawet z cenami wedlin i warzyw.TRAGEDIA.
Poza tym bardzo nie mila obsluga kasowa,dlugie kolejki,fatalny smrod w regalach z napojami i sokami jest juz od bardzo dawna (przynajmniej 2 lata tam tak smierdzi w tym miejscu,swiadczy to o tym ze najprawdopodobniej nie bada tego miejsca sanepid).
Nikomu nie polecam robienia zakupow w tym markecie w mniejszych sklepach zrobi sie zakupy taniej (bo ceny wcale nie sa male a jakosc towarow slaba) szybciej (bez stania w kolejkach) i przedewszystki zdrowo (towar na pulkach w tym markecie wyglada jak by sie ktos nim rzucal a wyroby wedliniarskie i warzywne to poprostu trzeba zobaczyc i ocenic (nie da sie tego opisac) TAK NIE POWINNO BYĆ W SKLEPACH Z ZYWNOSCIA
NIE NALEZY W TAKI SPOSOB JAWNIE OSZUKIWAC CODZIENNIE SETKI OSOB - NIC Z TYM NIE ROBIAC
Zycze udanych zakupow lecz w innych sklepach,markety chyba maja to do siebie,poprostu nikt nie potrafi zapanowac nad tym co sie w nich dzieje, a w malych sklepach jest wszystko OK i jak sie wezmie poprawki cen OK
Moja ocena
Auchan kategoria: Hipermarkety
obsługa: 2
 
asortyment: 4
 
promocje: 3
 
lokalizacja: 2
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 2
 
2.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się. Nie lubię tego sklepu. Nawet zakupioną poprzedniego dnia u nich torbę z plastiku chcieli mi wyrwać , na szczęście miałam kwit, więc się wycofali z ataku. Niemila, niesympatyczna obsługa!Wybrakowany towar na regałach, oszukiwanie na cenach, żadych ulg, gdy coś kupisz pomyłkowo(nie żywność, oczywiscie).Godzinne oczekiwanie na sprzedawcę danego działu, czy kierownika gdy sklada się reklamacje.Mięso farbowane by wyglądało lepiej niż powinno.Pizza niesmaczna.A na parkingu naloty handlarzy fałszywych perfum!- bo to jest tylko woda perfumowana.Atakują ze wszystkich stron i niewiadomo co może cie spotkać gdy nie kupisz. A od czego jest to całe security? Za pan brat z handlarzami!
Tam jest NIESYMPATYCZNIE.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
jaki inteligentny człowiek z ciebie....nic nie wiesz o pracy w marketach...nie pisz głupot...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Klient nie musi nic wiedzieć o pracy w markecie, podobnie jak kupujący samochód nie musi wiedzieć, że produkującym ten samochód jest ciężko - samochód ma być bez wad, prawda?
Zadne warunki pracy nie usprawiedliwiaja oszukiwania.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak się ma mało inteligentne kierownictwo jak np. w Gdyni,gdzie nowy dyrektor chodzi po sklepie i ubliża pracownikom,to jakim cudem oni mają być mili,uśmiechnięci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry