Auchan

Hipermarkety

Gdańsk, Kołobrzeska 32

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Igdyidihfljvjlv - ocena Coś do klientów, bo to przez was ta praca dla tych pracowników to piekło:...
~Igdyidihfljvjlv
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 16 października 2023

Andrzej K. - opinia Miła obsługa :) szczególnie kasy samoobsługowe :)
~Andrzej K.
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 17 sierpnia 2023

Krystyna - opinia Najlepszy w Trójmieście
~Krystyna
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 28 lipca 2023

Andrzej - opinia Tanio, duża oferta, czysto, bez kolejek
~Andrzej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 listopada 2022

Kasia - opinia wątek zamknięty Chciałabym podziękować panom z obsługi na stoisku z rybami którzy mojej...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 listopada 2020

Małgosia - opinia wątek zamknięty Podziękowania dla zespołu pracowników działu RTV i Pani Kierownik Auchan na...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 września 2020

Niekompetencja czy lenistwo wątek zamknięty W sobotę 16 marca po siedemnastej chciałem kupić pięknie wyglądającego ,...
~Ryszrd Dziuba
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 marca 2019

Zakupy 24.03.2018 bułki cena 0,14 godz.18 wątek zamknięty Zakupiłam 10 sztuk bułek po 0,14 gr.Jakież było moje zdziwienie,gdy z...
~Ania
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 marca 2018

Odradzam wątek zamknięty Ochrona Auchana skupia sie tylko na staniu na wyznaczonych miejscach,nikt nie...
~KLIENTKA
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 lutego 2018

Punkt obsługi klienta wątek zamknięty Chciałabym pochwalić WSPANIAŁYCH ludzi jakimi są Pani Joanna i Pan Łukasz z...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 lutego 2018

SKANDALICZNE TRAKTOWANIE KLIENTÓW wątek zamknięty Dnia 05.12.2012 r. o godz. ok. 15:00 dokonywałem zakupów w sklepie REAL przy...
~zdemaskowac
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 grudnia 2012

qert - opinia wątek zamknięty Syf, brud i żebracy - to słowa, które najlepiej opisują stan parkingu...
~qert
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 lipca 2014

real ok wątek zamknięty a ja jestem zadowolony z zakupów w realu , miła obsługa fajne promocje lubię...
~Jarek
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 października 2011

xxx - opinia wątek zamknięty miła obsługa dobre ceny polecam lubie robic tam zakupy
~xxx
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 lutego 2013

POLICJA potrzeba od zaraz ! wątek zamknięty Oszukali mnie na 300% ceny czyli na 14.01 zł. czekasz w kolejce 15 minut,...
~oszukana
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2012

Kaja - opinia wątek zamknięty nie zrobię tam już żadnych zakupów. 1) oszukują w cenach - na produkcie cena...
~Kaja
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2012

Bezkarny uzbrojony złodziej - Brak reakcji ze strony ochrony wątek zamknięty Dzisiaj moja mama została okradziona w Realu ul. Kołobrzeskiej. Jej torba...
~Tomasz K.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 czerwca 2012

płyta bez płyty w środku, film bez filmu w środku wątek zamknięty dzisiaj kupiłam "3 " toy story. Dzieci cieszyły się na ten apart. Co się...
~NE
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 listopada 2010

Oszukuja na sklepie i na kasach wątek zamknięty Oszukano mnie kilkukrotnie juz wiecej nie przyjde do tego sklepu, Pani w...
~Misiek
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 stycznia 2009

Masło Exta Polskie, opakowanie 200g, cena 1,99 PLN za szt. wątek zamknięty Witam, chciałabym się podzielić opinią na temat wspaniałego REALA w Gdańsku,...
~MARZENA
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 marca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
45

postów

29

wątków

do góry