Oszukali mnie na 300% ceny czyli na 14.01 zł. czekasz w kolejce 15 minut, potem przy punkcie obsługi klienta 15 min aż wreszcie oczekujesz słowa ' przepraszam' za oszukańczą praktykę Realu. Nie, nic z tych rzeczy! Musiałam wrócić do regału przy którym miał czekać pracownik, ale nikogo nie było. Zabrałam cenę i zażądałam rozmowy z kierownikiem. Przyszła pani z mięsnego, rzekomo 'dyżurujący kierownik' krokiem spacerowym poszła do regału po czym wróciła (35 min tylko przy reklamacji) oświadczając, że to ja zdjęłam cenę wiszącą przy INNYM produkcie!!! Co za chamstwo, tupet i bezczelność! Nie sprzedadzą za uczciwą ceną 5,99; przy kasie wbijają 20,00zł (i nikt nic nie wie!) aż "dyżurująca" prosto w oczy podle okłamuje klienta. Tak wygląda polityka sieci real? To policja powinna zainteresować się oszustwem, kantami wręcz złodziejstwem jaki uprawia sieć real dzień w dzień. Skandal ! ! ! (przez 35 min oczekiwania na rozpatrzenie mojej reklamacji było TRZECH innych OSZUKANYCH KLIENTÓW). Gdzie jest policja???