Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zadowleni wątek zamknięty Solidna i naprawde rzetelna frma, rewelacyjni specjaliści! Duży wybór...
~Ada Cz.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 czerwca 2017

polecam wątek zamknięty Polecam. Pomogą w wyborze aparatu słuchowego.
~Urszula
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 marca 2016

zadowolona wątek zamknięty Potwierdzam kazda zamieszoną tu opinię! Firma godna polecenia!
~Elżbieta Król
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 stycznia 2016

Polecam! wątek zamknięty W tej firmie byłem z mamą. Proponują różne aparaty, zdecydowaliśmy się...
~Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 czerwca 2015

POLECAM! wątek zamknięty Miałam ogromne szczęście, że trafiłam na tę poradnię. Profesjonalna obsługa z...
~Zofia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 listopada 2014

Polecam wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, obsługa na najwyższym poziomie. Nosze aparaty od lat i...
~Weronika S.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 września 2014

Najlepsza poradnia wątek zamknięty Zdecydowanie najlepsza poradnia w Trójmieście. Wyjątkowo miła zawsze...
~Krzysztof Ciechanowski
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2014

polecam wątek zamknięty Odwiedziłam gabinet z Babcia. Obsługa miła,sympatyczna i człowiek czuje ze...
~BASIA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 marca 2014

Polecam serdecznie wątek zamknięty Polecam bez wątpienia jak dla mnie najlepszą poradnię słuchu w Gdańsku....
~Jakub
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 listopada 2013

POLECAM !! wątek zamknięty Polecam poradnię OTO-MED. W innych placówkach nie byli w stanie dopasować...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 lutego 2013

super poradnia wątek zamknięty byłam z dzieckiem na badaniach ,polecił mi tą placówkę laryngolog.Dziecko...
~Marzena
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry