Widok

Otruto kotka

Dzisiaj znalazłem mojego kota martwego na trawniku przed domem. To smutny widok. Miał 3 lata i rano był jeszcze wesołym i zdrowym kotkiem. Dwa lata temu w tym samym miejscu znalazłem innego martwego kota. To raczej nie przypadek. Ktoś je truje w okolicy Źródlanej, bo pewnie się nie podoba, że czasami załatwiają swoje potrzeby na grządkach. Uważajcie na swoje zwierzęta i jeżeli sytuacje takie się powtórzą, trzeba to zgłosić.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 13
Człowieku zastanów się co piszesz i zweryfikuj swoje myślenie. Grządkami ktoś się pieczołowicie zajmuje i je pielęgnuje, może nawet ma truskawk czy marchewkę bez chemii dla dzieci a tu twój futrzak zrobił sobie kuwetę. Fuj. Po psie się sprząta a po kocie już nie trzeba tak? Masz zwierzaka to bierz za niego odpowiedzialnosc. Pilnuj go żeby nie niszczył cudzego mienia i sprzataj po nim.
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 14
Właścicielko psa czy to znaczy że należy truć zwierzęta za to że się załatwiają na dworze? To może jeszcze ptaki byś zatruła bo sr*ją na Twoje grządki? Nie każdy musi lubić koty ale czy to znaczy że trzeba je truć? Może Ty się zastanów co piszesz na forum... Za mordowanie zwierząt można trafić do więzienia może tam jest Twoje miejsce...
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 18
Kobieto czytaj ze zrozumieniem. Mieszkaj i daj mieszkać innym. Bierz odpowiedzialność za siebie i swoich podobiecznych. sprzątaj po nich i napraw szkody jeśli nieupilnowałaś. a swoją drogą co robisz z myszami na strychu ( jeśli masz strych )? Nie pomyślałaś ze kot zeżarł podtrutą mysz bo właściciel go głodził
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8

A to rozumiem że jak sąsiadowi przeszkadza zbyt głośno szczekający pies, to można otruć? Dom ktoś przecież kupił żeby mieć ciszę, a tu taki futrzak robi hałas. Widać podobieństwa? Co za q@@a logika! Masz coś do zwierzaka to idź do właściciela, a nie zabija się niewinne zwierzę.
Stanowczo w tym kraju organy ścigania są zbyt łaskawe w takich przypadkach.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 10

Pani argumentacja mnie przeraża. Na trawniku przed moim domem często znajduję odchody psów. To niezbyt przyjemna niespodzianka, zwłaszcza gdy najedzie się na to kosiarką. Ale nigdy nie przyszło by mi do głowy, aby w celu zaradzenia temu problemowi rozrzucić coś w tym miejscu dla "skutecznego" odstraszenia psów! I pomyśleć, że jest Pani moją sąsiadką.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zglos się ale do Psychiatryka, trzeba było kota pilnować, ktoś się wkurzył i tyle
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 23

A spróboj mi dzień dobry nie powiedzieć to ci spale chate :) Albo wybije całą twoja rodzine. Pogratulować podejscia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Czy były badania zwłok ? Czy tylko domysły
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czytając tę teksty, jestem przerazony, pewnie kot popełnił samobójstwo. Miał dość toksycznych sąsiadów
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Przykro mi z powodu kotka, ale dowodów na otrucie kotka brak. są pasożyty, które potrafią kota załatwić w mniej niż dwa dni. Ponadto niektóre środki szkodnikobójcze używane w ogrodach i przez rolników są trujące dla kotów
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałem kiedyś kotkę która będąc w średnim wieku zmarła na tyle szybko, że gnając autem do najbliższego weterynarza dowieźliśmy już niestety zwłoki. Weterynarz po oględzinach martwej kotki stwierdził zawał serca, świadczył o tym przede wszystkim siny język.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pewnie jadła to co ty więc jak pojawi ci się siny język to nie gnaj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

myślę że mógł ktoś go otruć ale jest też możliwość że po prostu zjadł coś z czym sobie organizm nie poradził choć koty raczej nie zjedzą czegoś co może powodować zatrucie to mądre zwierzaki, jeśli chodzi o grządki to trzeba mieć nieźle zryty beret aby pisać że przy grządkach kot się załatwia, cała prawda to fakt że w Baninie mieszka coraz więcej ludzi z różnymi charakterami jednym kotek nie przeszkadza i inni uważają go za wroga r.2 zaraz po szczekającym psie cóż niby ludzie uciekają z miast żeby poczuć klimat wiejski (często byli działkowicze) a zwierzątek nie akceptują to się niestety kłuci uważam że im potrzebny jest lekarz a nie klimaty wsi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

do góry