Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jola - opinia wątek zamknięty Jakość bez zarzutu, nigdy się nie trafiło nic starego , do tego mają bardzo...
~Jola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 listopada 2020

pol - opinia wątek zamknięty część owoców i warzyw słabiej jakości- nadawała się do wyrzucenia po 2 dniach.
~pol
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 listopada 2020

Łukasz - opinia wątek zamknięty Mile zaskoczyła mnie świetna jakość owoców i warzyw, bez porównania do tych z...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 października 2020

Ola - opinia wątek zamknięty Korzystamy z tego sklepu od początku jego istnienia. Jakość produktów bez...
~Ola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 października 2020

Hanna - opinia wątek zamknięty Solidna firma. Dostawa sprawna i bezpieczna, jakość produktów bardzo dobra....
~Hanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 października 2020

Olga - opinia wątek zamknięty Polecam, świetne rozwiązanie w czasach koronaswirusa
~Olga
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 sierpnia 2020

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Współpracuje z gastro food już od bardzo dawna i nigdy nie miałem z nimi...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 kwietnia 2020

W - opinia wątek zamknięty Świetna jakość, zrealizowane sprawnie, warzyw i owoców było ponad miarę....
~W
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2020

H.K. - opinia wątek zamknięty Jakość i dostawa bez zarzutu. Zdecydowanie polecam.
~H.K.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 kwietnia 2020

Anna - opinia wątek zamknięty jestem bardzo zadowolona z dostarczonego towaru, obsługa i dostawa...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2020

Terka - opinia wątek zamknięty Pieczarki stare czarne nie nadające się do jedzenia. Por, cukinie i ogórki na...
~Terka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2020

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Zakupy wniesione na trzecie piętro, dostawca nie miał lekko. Szeroki...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 kwietnia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry