Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aleksandra - ocena niestety nie polecam usługa ozonu po kwasie masłowym w aucie to usługa...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 11 marca 2024

Krzysztof - ocena Firma profesjonalna. Od lat korzystamy z ich usług w naszych obiektach...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 28 listopada 2023

Ada - ocena Ozonowanie łodzi. Profesjonalne. Skuteczne. Polecam.
~Ada
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 21 października 2023

Ania - opinia Ozonowanie starego domu okazało się strzałem w dziesiątkę. Nareszcie pozbyłam...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 28 lipca 2023

Kasia - opinia Polecam jeśli ktoś chciałby się pozbyć nieprzyjemnego zapachu po poprzednich...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 15 czerwca 2023

Kamil - opinia Potwierdzam pozytywne opinie o firmie. Profesjonalna usługa, kompetentna...
~Kamil
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 1 czerwca 2023

Magda - opinia Firma godna polecenia. Sporo profesjonalnego sprzętu. Usługa w ich wykonaniu...
~Magda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 marca 2023

Dorota - opinia Dostałam rabat za pozytywną opinie:) Oczywiście polecam ozonowanie w ich...
~Dorota
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 czerwca 2022

Weronika - opinia Podziękowania za opanowanie trudnej sytuacji w pokojach hotelowych. Polecam.
~Weronika
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 czerwca 2022

Beata i Romek - opinia Od kilku lat korzystamy z ich usług. Prywatnie ozonujemy raz lub dwa razy w...
~Beata i Romek
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 sierpnia 2022

Urszula - opinia Bardzo polecam. Konkretna rozmowa, bezproblemowe i natychmiastowe wykonanie....
~Urszula
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 września 2022

Wanda - opinia wątek zamknięty Z pełną odpowiedzialnością polecam
~Wanda
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 marca 2020

King - opinia wątek zamknięty Szybkie usunięcie problemu, skutecznie, firma na najwyższym poziomie.
~King
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 stycznia 2022

Świetne ozonowanie wątek zamknięty Ozonowałem u nich samochód, świetny efekt, dużo przyjemniej się jeździ, a...
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 maja 2019

Ozonowanie wątek zamknięty Na ścianach położyliśmy płytki z pociętej starej cegły. Mieszkanie nowe,...
~Kinga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 lipca 2018

oznowanie domku holenderskiego wątek zamknięty Profesjonalna obsługa,rzetelna(wszystko dokładnie wytłumaczone) i miła....
~iwa
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 stycznia 2018

Najlepsze ozonowanie w trójmieście wątek zamknięty Zamówiłem usługę w tej firmie, ponieważ inna firma nie sprawdziła się w...
~Joasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lipca 2016

Samochód - problem z klimatyzacją, ozonowanie wątek zamknięty Firma Ozon Piorun bardzo profesjonalnie podeszła do problemu brzydkiego...
~Igor
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 marca 2016

Bardzo skuteczna usługa wątek zamknięty Jestem zadowolony z ozonowanie tej firmy, bardzo skutecznie i profesjonalnie
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 marca 2016

Ozonowanie mieszkania wątek zamknięty Jesteśmy rodziną alergików, nie jestem pewny skuteczności wyeliminowania...
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 maja 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry