Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
M. - opinia nowy temat Rzadko piszę komentarze, ale tym razem zrobię wyjątek. Do tej pory nie...
~M.
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 27 marca 2020

Wojciech - opinia nowy temat Szukałem firmy która w trybie awaryjnym wykona ozonowanie dużych powierzchni...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 17 marca 2020

Wanda - opinia nowy temat Z pełną odpowiedzialnością polecam
~Wanda
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 16 marca 2020

Świetne ozonowanie Ozonowałem u nich samochód, świetny efekt, dużo przyjemniej się jeździ, a...
~anonim
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 maja 2019

Ozonowanie powietrza Dwa lata temu powódź zalała dom. Wszystkie naprawy zrobiłem zgodnie ze sztuką...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 stycznia 2019

Ozonowanie wątek zamknięty Na ścianach położyliśmy płytki z pociętej starej cegły. Mieszkanie nowe,...
~Kinga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 lipca 2018

oznowanie domku holenderskiego wątek zamknięty Profesjonalna obsługa,rzetelna(wszystko dokładnie wytłumaczone) i miła....
~iwa
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 stycznia 2018

Najlepsze ozonowanie w trójmieście wątek zamknięty Zamówiłem usługę w tej firmie, ponieważ inna firma nie sprawdziła się w...
~Joasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 lipca 2016

Samochód - problem z klimatyzacją, ozonowanie wątek zamknięty Firma Ozon Piorun bardzo profesjonalnie podeszła do problemu brzydkiego...
~Igor
3

dodano: 17 marca 2016

Bardzo skuteczna usługa wątek zamknięty Jestem zadowolony z ozonowanie tej firmy, bardzo skutecznie i profesjonalnie
~Grzegorz
-

dodano: 17 marca 2016

Ozonowanie mieszkania wątek zamknięty Jesteśmy rodziną alergików, nie jestem pewny skuteczności wyeliminowania...
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 maja 2015

ozonowanie wątek zamknięty w domu jedno rodzinnym palil sie komin. Po wymienieniu wkladu na systemowy...
~Maciek
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 maja 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry