Widok

Ozonoterapia

Żabianka Temat dostępny też na forum:
Czy ktos poddawal sie ozonowaniu krwi?... Czy poczul jakies szybkie skutki tego zabiegu?...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pytałam onkologa - nie warto - naciąganie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Nie pytac onkologa tylko poczytać ozonowanie jest rewelacyjną metoda immostymulujacą - tylko kto to robi w trojmiescie?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Gdańsk-Żabianka,

ul. Wejhera 25A
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A do czego to ozonowanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

OZON to dobry na koronawiruska jestw samochodzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Centrum Zdrowia SANA, lekarz Andrzej Lanskorunski. Moge potwierdzic, ze ozonoterapia dziala skutecznie!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czy ktoś był leczony ozonem na bolerioze? Proszę bardzo informacje i czy jest skuteczna
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak ..ja podałam się leczeniu ozonem na bilerioze .. warto
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Taki sam kit , jak oczyszczanie jelita grubego , Kaszpirowski i inne diabły. Masz kasę i jesteś naiwna , ozonuj.....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10

ale po co to komu? Jaki jest cel takiego zabiegu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czyszczenie kieszeni naiwnych. Beczka kapusty na zimę , to jest lek.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10

Typowa opinia ignoranta co to nie ma pojęcia o czym mówi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Onkolog NIC nie wie o leczeniu, umie tylko truć ludzi chemią i radioterapią !!!! Są setki metod wyjścia z raka bez wyniszczania organizmu, polecam jest duzo informacji w necie itd. Sam mam dostęp do naprawde skutecznych produktow. Zapraszam po wiedze.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

Proszę o kontakt wisenna-21@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Człowiek Dzban ! Proszę zapytać doradcę majątkowego jak pomnożyć kapitał albo maklera jak to zrobić xD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie. To lipa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Myśle, że pytanie na forum to słaba opcja. Ludzie nie mają pojęcia o tym a są zbyt leniwi żeby poczytać i dowiedzieć się o tym. Trochę jak ludzie po studiach niby magister ale nie ma pojęcia na czym polega studiowanie xD
Szara masa zawsze będzie szara i próba kłótni to tak jakby ktoś kto ma wiedzę kłócił się z durniem wtedy ludzie z boku widzą tylko 2 durni xD.
I moje ulubione na forach - wypowiadają się osoby które nigdy nie czytały o tym zerowa wiedza jedynie spekulacja xD plus nigdy tego nie sprawdziły, a jak sprawdziły to na zasadzie bo ktoś mi powiedział xD
Kocham was Dzbany !!! xD Tyle uśmiechu i radości mi sprawiacie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Cum on opinie (39 odpowiedzi)

Szukam opinii o specyfiku Cum on. Najbardizej zależy mi tutaj na informacjach o działaniu oraz o...

Przepuklina przełyku czy ktoś ma? (119 odpowiedzi)

Witam Jak w temacie. Poszukuje osób, które mają tę dolegliwość? Chciałam się podzielić...

Ortopeda luxmed gdańsk (10 odpowiedzi)

Witam! Ma ktoś doświadczenie z którymś z ortopedów w luxmedzie najlepiej w Gdańsku? Z tego co...

do góry