Piotr Adamkiewicz

Ubezpieczenia Leasing Brokerzy

Gdańsk, al. Grunwaldzka 163

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paulina - opinia Pragnę polecić Pana Piotra jako solidnego, sprawdzonego partnera w kwestii...
~Paulina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 października 2022

Magda - opinia Jestem bardzo zadowolona ze sprawnej obsługi Pana Piotra. Profesjonalnie...
~Magda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 września 2022

Marcin Felskowski - opinia wątek zamknięty Współpracuję z Piotrem od wielu lat. Ubezpieczam u Piotrka dom, samochód....
~Marcin Felskowski
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 czerwca 2021

Łukasz - opinia wątek zamknięty Bardzo sprawna i fachowa pomoc w doborze ubezpieczenia lokali. Polisy zostały...
~Łukasz
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 grudnia 2020

Andrzej W. - opinia wątek zamknięty Swietna i profesjonalna obsługa! Bardzo szybko i sprawnie!
~Andrzej W.
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 sierpnia 2020

Irek - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm Pana Piotra oraz jego wyjątkowa wiedza i długoletnie...
~Irek
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 czerwca 2020

Mirosław - opinia wątek zamknięty dzień dobry, Prowadze od 12 lat firme. Pan Piotr dokonał rzeczy nie mozliwych...
~Mirosław
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 listopada 2019

Super Agent! wątek zamknięty Współpracuje z panem Adamkiewiczem już od kilku lat i za każdym razem mogę...
~Ewa
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2019

Polecam wątek zamknięty Polecam serdecznie Pana Piotra jak i cały zespół Ubezpieczenia Plus. Z usług...
~Dariusz
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 września 2017

Rzetelna i profesjonalna obsługa oraz łatwy kontatk wątek zamknięty Miałem przyjemność zakupu ubezpieczenia za pośrednictwem Pana Michała i Pana...
~Rafał
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 stycznia 2018

potwierdzam - firma działa 24h wątek zamknięty polecam....... naprawdę ubezpieczyciel godny polecenia - Pan Piotr...
~klient zadowolony
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2019

Polecam Ubezpieczenia Puls wątek zamknięty Polecam Puls - znaleźli dla mnie kilkakrotnie tańsze ubezpieczenie niż...
~Rafał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 czerwca 2017

Profesjonalna i rzetelna obsługa wątek zamknięty Profesjonalna i rzetelna obsługa. Szybki kontakt zwrotny zarówno...
~Arek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 stycznia 2017

Super Multiagent wątek zamknięty Jakieś 2 lata temu trafiłem pod skrzydła Pana Piotra i od tej pory koszty...
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 grudnia 2016

Fachowa obsługa wątek zamknięty Bardzo fachowo i sprawnie.
~bartek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2016

Profesjonalny doradca wątek zamknięty Profesjonalni i uczciwi doradcy. Dużym plusem było umiejętne dopasowanie...
~Ewa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2016

Profesjonalnie, tanio i sprawnie wątek zamknięty Pomimo tego,że mieszkam i pracuje w Warszawie regularnie ubezpieczam swoje...
~Zadowolony klient z Warszawy
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2016

Jak zwykle, wszystko na poziomie wątek zamknięty Kolejne ubezpieczenie kupione u Piotra. Jak zwykle szybko, sprawnie, w dobrej...
~Konrad
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 stycznia 2016

Ubezpieczenia Plus wątek zamknięty Po doświadczeniach (niezbyt satysfakcjonujących) z innymi agencjami,...
~Cz. Krawczyk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 lipca 2015

Polecam ubezpieczenia u Pana Piotra wątek zamknięty Jestem wymagającym klientem, który zawiera kilka polis w ciągu roku, min. na...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 maja 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry