Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Katharina Neuhaus - opinia Super sklep, bardzo miła obsługa i odpowiednia cena. Bardzo mogę to miejsce...
~Katharina Neuhaus
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 grudnia 2022

Bardzo dobry sklep wątek zamknięty dastalem wszysto co chciałem ,to rzadkośc bez czekania " na jutro".Polecam...
~Ludwik
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 września 2017

SUPER SKLEP wątek zamknięty Dobrze zaopatrzony sklep ,duzy wybór akcesoriów ,fachowa obsługa .Z...
~Bronisław
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lipca 2017

OJEJ,OJEJ, MOWIĘ WAM........... wątek zamknięty Ojej,Ojej mówię Wam aleeeeeeeeee firma,kupwałam bateryjkę do mojego...
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2017

Dobra firma wątek zamknięty Asortymen super,miła osługa,polecam
~kabanos
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2017

Porządny sklep! wątek zamknięty Polecam, Transpol, kupuje od lat. Mają części które trudno znaleźć u innych....
~Aleksander
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 marca 2015

wesołe jest życie staruszka !!!!! wątek zamknięty Super firma ,kupiłem u nich baterię do auta,nie dość że dostałem upust dla...
~LUDWIK
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 grudnia 2014

fajny sklep dzisiaj takich juz prawie nie ma wątek zamknięty Ciekawy asortyment,niektóre towary to prawie rarytasy!!!
~Natalia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 listopada 2014

niespotykany sklep wątek zamknięty Trafilam na swietny sklep.Szukałam zarowki reflektora do mojej meganki w...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 maja 2012

piora do szarana wątek zamknięty Sluchajcie extra sklep!!!!!Moj maz szukal pior do naszego szarana tydzien i w...
~Natalia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 maja 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry