Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dobra wizyta wątek zamknięty Wszystko ok. Wizyta terminowa, lekarz miły i rzeczowy. Jestem zadowolona.
~Izabela
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 listopada 2015

Fachowiec wątek zamknięty Pan Doktor Konczalski to fachowiec. Wszystko jak najlepiej zrobione. Pełen...
~Dobry człowiek
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 października 2015

skleroterapia wątek zamknięty Skorzystałam z zabiegu zeszłej zimy. Bardzo dobre efekty, zabieg szybki oraz...
~baska55
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 stycznia 2015

Takie cechy się ceni wątek zamknięty Bardzo miły i fachowy doktor. Odpowiedział mi na wszystkie pytania, bardzo...
~Ernest
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lipca 2015

Prawdziwy lekarz wątek zamknięty Co tu dużo mówić - polecam z pełną odpowiedzialnoscią. Już sam fakt zebrania...
~Klemens
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 lipca 2015

rewelacja wątek zamknięty Naczynka na nogach zniknęły zabieg niebolesny Pan doktor prawdziwy...
~Stanisław
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 lipca 2015

Umie pokierować leczeniem wątek zamknięty Miły i sympatyczny człowiek, nie lekarz. Pisze tak na przekór, bo niektórzy...
~Waldemar
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 marca 2015

Sympatyczny wątek zamknięty Tak sympatycznego Pana Doktora nie spotkałam jeszcze nigdy - profesjonalizm i...
~Andrzej
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 marca 2015

Polecam wątek zamknięty Polecam - widać że lekarz doświadczony i kompetentny i co najważniejsze jest...
~Halina
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 lutego 2015

Zadowolona z efektu!!! wątek zamknięty Miałam naczynka na nogiach i małe żylaki,troche szczypie gdy lekarz...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 lutego 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry