Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magda - opinia wątek zamknięty Kilka miesięcy temu zamawialiśmy rolety i plisy do biura. Używamy ich...
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 stycznia 2021

Marlena - opinia wątek zamknięty Polecam gorąco firmę Bliźniak za profesjonalne podejście do klienta, za...
~Marlena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 listopada 2020

Szczerze polecam wątek zamknięty Do firmy Bliźniak trafiłam zupełnym przypadkiem - mają biuro przy przystanku,...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 października 2019

Klient - opinia wątek zamknięty Zamówione plisy spełniają moje oczekiwania. Realizacja szybka, fachowa i w...
~Klient
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 czerwca 2019

Solidnie i profesjonalinie wątek zamknięty W firmie Bliźniak zamówiliśmy rolety do naszej firmy. Mimo upływu dwóch lat,...
~Ania War
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 czerwca 2019

Polecam. Swietna obsługa i realizacja wątek zamknięty Bardzo miła współpraca. Bardzo dobre i fachowe doradztwo. Szybka i terminowa...
~Marcin
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 maja 2019

Super! wątek zamknięty Szybko, sprawnie, w dobrej cenie! Polecam w 100%
~Ewelina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2018

100% zadowolenia !!! wątek zamknięty Fachowa ocena najlepszy rozwiązań, szybka realizacja, Idealne dobranie koloru...
~Jakub
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 lipca 2018

dobra robota wątek zamknięty Przyjemny kontakt, fachowe wykonanie, szybka realizacja. Polecam!
~Jola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 czerwca 2018

Zadowolony klient wątek zamknięty Polecam!!! Obsługa i jakość wykonania na najwyższym poziomie !!!
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 lutego 2018

Super wątek zamknięty Rolety i żaluzje zostały zamontowane sprawnie i w terminie. Ceny bardzo...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lutego 2018

Polecam! wątek zamknięty Najwyższa jakoś rolet. Pan Mateusz to świetny doradca!
~Maciej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 stycznia 2018

Wszystko w najlepszym porządku wątek zamknięty Bardzo polecam. Wziąłem zestaw rolet na cały dom. Na realizację trzeba...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 stycznia 2018

Polecam! wątek zamknięty Firma godna polecenia, Pan Mateusz zjawił się o ustalonej godzinie z dużym...
~Roman
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 stycznia 2018

Wreszcie znalazłam dobrych fachowców wątek zamknięty Wcześniej było trzech Panów z różnych firm.Potrzebowaliśmy rolety zewnętrzne...
~Perdita
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2016

Przedsiębiorstwo godne zaufania! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam zakupy w firmie Bliźniak. Miła, profesjonalna obsługa,...
~Paweł
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2015

godny polecenia! wątek zamknięty zaświadczenie o jakości usług- zasłużenie zdobyte; trudno mi było się na coś...
~Marcelina M.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2015

POLECAM wątek zamknięty Bez wahania polecam firmę P.P.H.U. Bliźniak. Kontakt z firmą bardzo...
~Łukasz Szulist
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 marca 2015

Polecam wątek zamknięty Bardzo miły Pan, który z chęcią doradzi, spokojnie wytłumaczy. Firma jest...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 marca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry