Widok

PARKIEt/DESKA PODŁOGOWA

Witam,

Chciałabym się dowiedzieć jak jest różnica między parkietem a deską podłogową (np. http://www.leroymerlin.pl/podlogi-drewniane-boazerie/panele-deski-parkiety/deski-podlogowe,a189.html?

I co bardziej polecacie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chyba też jeszcze kocham swoją żonę ,jesteśmy małżeństwem 19 lat, moje dziewczyny mają 18 ,15 i 10 lat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a widzisz, ze te "dziewczyny", to koty... :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Genialnie wyglądają ekskluzywne deski dębowe. Zobaczcie tutaj - http://www.drewex.net.pl
Na panele bym się nie zdecydował.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam strasznie zniszczony parkiet w całym mieszkaniu i zastanawiam
się czy przekładać i lakierować parkiet ,czy położyć deskę podłogową?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez mam parkiet w jednym pokoju i akurat postawiłem na polakierowanie. Efekt jest dobry parkiet ładnie wygląda lekki połysk .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ile kosztuje przełożenie parkietu i lakierowanie ( mam ok 40m2)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam na jednym mieszkaniu parkiet - jest w super stanie po 30 latach użytkowania (oczywiście odświeżony-cyklinowany i lakierowany).

w drugim mieszkaniu - deska barlinecka - czyli . gó..no przez duże G. porysowane zostało już po jednym roku użytkowania,mimo że wybieraliśmy najtwardsze drewno polskie.. Cyklinować kilka razy się nie da,
Ich listwy przypodłogowe to jakieś nieporozumienie... :(
Niestety jestem zawiedziona, szkoda kasy 100zł/m, ehh, lepiej trzeba było kupić panele za 19 zł

Cenowo jednak wychodzi tak samo, różnica tylko wynika z systemu montażu, czyli barlinka kładzie się w jedne dzień :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, niedługo czeka mnie remont podłóg w domu. Przeglądałam kilka projektów i najbardziej spodobał mi się taki z desek z drewna merbau. Wiem, że to droga inwestycja, ale można poczuć się jak maharadża we własnym domu, więc chyba się na nie zdecyduję. Wiecie tylko, czy te deski podłogowe można samemu zamontować?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Remont - porady

Jaka podłoga do mieszkania? (45 odpowiedzi)

Kupiliśmy mieszkanie w stanie deweloperskim. Zastanawiamy się jaką podłogę wybrać. Opcji jest...

Jakie dzrwi, aby rozwiązać problem hałasu z klatki? (3 odpowiedzi)

jak w temacie, mieszkanie w bloku na gdańskiej żabiance, problemem są głośne klatki i głośno...

Za ile można urządzić 50m mieszkanie? (181 odpowiedzi)

Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i niestety musimy to...

do góry