Dałem ostatnio sporo elementów od motoru, klamki,podnóżki, stelaż oparcia i inne drobniejsze. Zależało mi na efekcie Chromu. Zobaczyłem na ich wystawce tak właśnie pomalowaną felgę,wygląda naprawdę zachęcająco.Zdecydowałem się choć do tanich ta usługa nie należała. To co odebrałem i rozpakowałem z kartonu w niczym nie przypominało tej felgi z wystawki. Brak gładkiej powierzchni,która musi być idealna żeby praca przyniosła pożądany efekt chromu (wyszła skóra pomarańcza i to jeszcze takiego zgnitego), niedomalowane,w kilku miejscach jakby pękły bąble farby i zostały dziury.Efekt żaden. Żenada. Dałem również felgę alu od BMW, pełno jakiś paprochów. W zeszłym roku robili mi felgi od mojej ciężarówki i już teraz znowu nadają się do malowania. Strasznie wychodzi rdza. Czyba żle wypiaskowane,żle farba utwardzona czy nie wiem o co chodzi ale oni też nie.Co mnie podkusiło znowu do nich jechać. Ale każdemu trzeba dać szansę, myślałem ,że się nie powtórzy to co w zeszłym roku ale się przejechałem. Jak się za coś bierze pieniądze nie ważne małe czy duże to trzeba się przykładać i jakaś kontrola jakości powinna być. Mi pieniądze z nieba nie lecą,ciężko na nie pracuję. Mineli się z powołaniem .