Malmet

Usługi antykorozyjne

Gdańsk, Kartuska 377

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
A.F. - opinia wątek zamknięty Malowanie felg tragiczne. Nie dosc ze na niedokladnie pomalowane tak po 3...
~A.F.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 czerwca 2021

nuksi - opinia wątek zamknięty Kiedyś było to miejsce gdzie piaskowałem i malowałem wszystko, niestety ceny...
~nuksi
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 grudnia 2019

Tragedia z jakością wątek zamknięty W lipcu oebrałem profile stalowe które miały zostać wypiaskowane i...
~Adam
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 października 2018

Profesjonalnie i w krótkim terminie wykonana praca. wątek zamknięty Oddałam do piaskowania i malowania w tej firmie meble ogrodowe; cztery...
~Beata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2018

Najgorsza jakość wątek zamknięty Dopóki to się nie zmieni, to nie polecam. Felgi nie oczyszczone z rdzy i nie...
~jamnik
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2018

Rozczarowany "stały" klient. Odradzam wszystkim wątek zamknięty Z przykrością ODRADZAM korzystanie z usług firmy Malmet. 5 kpl felg jest...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2018

Spadli z jakością, za to wzrost cen wątek zamknięty Kiedyś najlepsze miejsce w 3m do malowania proszkowego, spoko ceny, wykonanie...
~tomek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 listopada 2017

Jest OK wątek zamknięty Kilka już razy korzystałem z ich usług i naprawdę nie mam na co narzekać, ale...
~dglugla
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 września 2017

PARTACZE DO KWADRATU wątek zamknięty Dałem ostatnio sporo elementów od motoru, klamki,podnóżki, stelaż oparcia i...
~Cezi
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 czerwca 2017

Malowanie ramy rowerowej i zacisków motocyklowych wątek zamknięty Jakość usługi beznadzieja. Rama rowerowa i widelec - na pierwszy rzut oka ok,...
~Klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lutego 2017

renowacja alufelg 17 bmw wątek zamknięty Szybki czas realizacji, porządna fachowa robota, optymalna cena a nie jakaś...
~lobo
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 listopada 2016

polecam wątek zamknięty Jakieś 3 lata temu wypiaskowano i pomalowano mi w tym zakładzie ramę...
~user
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 czerwca 2016

Malowanie felg aluminiowych wątek zamknięty Oddałem komplet felg Porsche. Felgi nie były nowe, posiadały dość głębokie...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 czerwca 2016

Świetny rezultat wątek zamknięty Rewitalizacji poddałem podstawę przedwojennej maszyny do szycia, która przez...
~Waldemar
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 maja 2016

Bardzo zadowolony klient :) wątek zamknięty Polecam , korzytsam z ich uslug od paru lat, osatnio znow mi malowali i...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 marca 2016

Dramat ! Kowal by lepiej felgi pomalował... wątek zamknięty Przestrzegam przed tymi partaczami ! Felgi wyglądają gorzej niż przed ich...
~Max
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lutego 2016

felgi stalowe nigdy wiecej u nich..... wątek zamknięty Stanowczo nie polecam firmy, stalowe felgi wypiaskowane i pomalowane,bo niby...
~STEFFAN
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 lutego 2016

Czas, koszt - ogólna jakość wątek zamknięty Rama do roweru, koła 20 cali. Wybór kolorów - pełen RAL. Faktycznie nie...
~DrumSand
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 czerwca 2015

Super wątek zamknięty Oddałem do malmetu dosyć mocno zniszczone alu felgi. Efekt końcowy...
~mc
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2015

POlecam w 100% wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z malowania proszkowego felg! Do tego dochodzi super...
~PawełG
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 marca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry