Z przykrością ODRADZAM korzystanie z usług firmy Malmet. 5 kpl felg jest niestety ostatnim który zleciłem do malowanie w ich firmie.
Jestem rozczarowany. Wszystkie poprzednie felgi które u nich robiłem wychodziły bardzo dobrze i byłem szczerze zadowolony z ich usług aż do ostatniego kompletu. Po niespełna 6 miesiącach ( usługa z października) felgi nadają się do ponownego malowania. Wewnątrz felg na ramionach farba odchodzi płatami i ujawnia spod spodu złe, niedokładnie wyczyszczenie podczas piaskowania co poskutkowało dalsza korozje aluminium i odpryski farby.
Pojechałem do firmy zgłosić reklamację. Na Moje szczęście nawet trafiłem na szefa. Ale na tym koniec szczęścia. Zero jakiegokolwiek zrozumienia czy poczuwania się do winy za źle wykonana pracę. usłyszałem tylko szereg bzdurnych tłumaczeń jakie to felgi były, stare, złe, ze złego aluminium itp itp. Dodam, że felgi o których tutaj mówię to żaden chiński wynalazek z nie wiadomo czego tylko markowe felgi firmy Enkei. Zostałem wręcz wyśmiany, czego ja w ogóle oczekuje. Reklamacja? Jaka reklamacja. Panie. Kpiny ze strony "szefa" i tyle.

wypowiedź zmoderowana ( 2018-04-06 15:38:07)