Widok

PCOS- Ginekolog

Witam,mam problemy ponad 2 lata z zespół policystycznych jajników. Gdzie się udać aby zacząć się leczyć? Stało się to po tabletkach antykoncepcyjnych nicrogynom 21. Jakiego ginekologa polecacie na nfz? Gdańsk. Dodam że 22 lata,i ginekolog mówił że mam słabe jajniki które nie doprowadzają do uwolnienia komórki jajowej nie pęka jajeczko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Angeliko, przede wszystkim powinnaś udać się do lekarza ginekologa, który posiada doświadczenie w leczeniu zespołu policystycznych jajników (PCOS) lub samych policystycznych jajników (PCO). Dobrym rozwiązaniem będzie ginekolog-endokrynolog, ponieważ przy PCOS często występują problemy hormonalne, które należy ustabilizować, aby nie borykać się ze skutkami ubocznymi. Czy występują u Ciebie takie skutki jak uporczywy trądzik, wypadanie włosów czy wahania wagi? Pozdrawiamy serdecznie i życzymy mnóstwa zdrowia! :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Waga cały czas ta sama,trochę włosy zaczynają wypadać no ale dlatego też że jest jesień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

koniecznie na nfz? Ja ci polecam enelmed na grunwaldzkiej, tam mają dobrych ginekologów. Osobiście, wolałabym zapłacić za wizytę i mieć pewność, że lekarz poświęci mi 100% uwagi, zwłaszcza, że to nie będzie wizyta w stylu wypisanie recepty i koniec. Tak jak ktoś napisał wcześniej,to nie może być lekarz z przypadku…
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Dr Barbara Frankowska Konopa! Przyjmuje prywatnie na Kartuskiej w Gdańsku,
sprawdzona w tej dziedzinie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przy PCOS bardzo ważna jest odpowiednia dieta tutaj https://ovarin.pl/dietetyk-radzi/ masz fajnie na ten temat napisane. Ja miałam ten problem i dieta wraz z ćwiczeniami i suplementami diety pomogła mi na tyle że gospodarka hormonalna mi się unormowała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nigdy nie wolno brac pigul antykoncepc....bo to rozwala jajniki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

racja Fariska- ginekolodzy piszą aby potem leczyć innymi hormonaami...he he...perpetum mobile
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten Ovarin pomaga, reguluje gospodarkę hormonalną, do tego jak u mnie lekarz musiał leki na ciśnienie dac, no i dietka http://ovarin.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

kolezanki z nerwica poszukiwane:) (670 odpowiedzi)

Może znajda się tu jakies kobietki które chorują na nerwice(rozne postacie).Ja niestety choruje...

Łóżkowe problemy u młodego mężczyzny (10 odpowiedzi)

Mam 19 lat, od jakiegoś czasu mam wraz z partnerką łóżkowe problemy. Mamy za sobą seks oralny...

Błąd lekarza okulisty - źle wypisana recepta na szkła korekcyjne, a zwrot poniesionych kosztów (15 odpowiedzi)

Może ktoś z Was miał podobny problem? Mąż kilka tygodni temu był u okulisty, lekarz wypisał...

do góry