Na początku roku szukałam stolarza, który zrobiłby meble kuchenne, zabudowę do przedpokoju oraz szafkę pod umywalkę. Nie miałam gotowego projektu na papierze tylko swój pomysł w głowie. Poprosiłam kilku stolarzy o wycenę i ewentualne propozycje modyfikacji mojego pomysłu. Większość z nich próbowała narzucić mi zmiany, które nie przypadły mi do gustu. I wtedy dostałam od znajomej numer do Pana Marka. Gdy się spotkaliśmy nie ujawniłam mojego pomysłu na kuchnię, tylko chciałam usłyszeć propozycje Pana Marka po kilku dniach spotkaliśmy się ponownie i wizja mebli kuchennych Pana Marka była identyczna z moją! Poprosiłam również o wykonanie zabudowy do przedpokoju oraz szafki łazienkowej.
Pan Marek jest osobą bardzo profesjonalną pod każdym względem. Wykonanie mebli jest bardzo dokładne w każdym szczególe. Meble są wykonane pięknie.
Jeśli chodzi o kontakt z Panem Markiem, również się nie zawiodłam. Jest to osoba o wysokiej kulturze osobistej, spokojna i bardzo sympatyczna. Ewentualne dylematy były rozwiewane.
Cena zabudów adekwatna do jakości materiału i wykonania.
Pan Marek jest profesjonalistą godnym polecenia.