Widok

PERFUMY w prezencie dla rodziców? co myślicie?

Wesele Temat dostępny też na forum:
podziękowanie dla rodziców to ważny moment na weselu.
zastanawiam się czy to dobry pomysł, aby zamiast kwiatów, lub innych "oklepanych" prezentów w stylu zdjęć w ramkach, albumów do zdjęć, obrazów itd. wręczyć rodzicom ładnie zapakowane perfumy.
co myślicie o tym?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bym swoim takiego prezentu nie kupiła
nie przy okazji ślubu
dlaczego? bo perfumy się zużyją; a chcę by nasz prezent dla nich przypominał im ten dzień, był pamiątką
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak dla mnie perfumy nie pasuja na tak okazje jak ślub.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja uważam, ze to dobry pomysł. wszystkie ramki, dyplomy, puchary jak dla mnie są strasznie tandetne. no ale to moja opinia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a kwiaty + perfumy?

chyba ładnie i elegancko...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wole kwiaty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aha, zwykle wrecza sie kwiaty, a kwiaty sa trwale jak cholera :D
Wreczcie, co Wam sie zywnie podoba..
My ostatecznie dajemy kosze upominkowe.
[url="http://www.whenismywedding.com/"]image[/url] image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
generalnie uznałam, ze założycielka wątku pyta się, co obok kwiatów?
nie zamiast

ale generalnie to każda z nas przygotuje taki upominek, jak będzie uważała za najfajniejszy dla swoich rodziców
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
perfumy? moim zdaniem bez sensu, - daje się coś symbolicznego, pamiątkowego, albo po prostu podziękujcie swoim rodzicom ciepłym słowem, gestem, a po perfumach to co flakonik zachowają sobie na pamiątkę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też bym na taką "okazję" nie wręczała perfum
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co Wy dajecie rodzicom w prezencie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja oczywiście tradycyjnie wręcze kwiaty, ale oprócz tego zastanawiam się nad ręcznikami:) może to zabrzmi banalnie ,ale ostatnio widziałam były 2 czerwone z pieknym haftem mama ,tata i były ładnie zapakowane na prezent, naprawde wyglądało to ciekawie:) a druga opcja to statuetki z allegro .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja bym dala perfumy swietny pomysl!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
perfumy zarezerwowane sa chyba na inne okazje, moja mama kocha perfumy ale w podziekowaniu chce dac cos czym po czesci wyraze (oprocz slow oczywiscie) milosc do moich rodzicow i wdziecznosc za wszystko co dla mnie zrobili, ja perfumy daje na imieniny badz dzien mamy/ taty , na slub chcialabym dac im cos wyjatkowego, spelnic jakies marzenie, zeby zapamietali to do konca zycia :) co to bedzie jeszcze nie wiem , ale mysle nad tym :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi tam perfumy nie przeszkadzaja :) fajny pomysl. przewaznie pary daja kwiaty albo puchar. ale ostatnio coraz modniejsze jest dawanie prezentow w domu. jedna para podarowala ostatnio rodzicom wycieczki. tesciowe pojechali razem do grecji. młodzi daja rowniez karnety do spa, czy np weekend za miastem.
nikt nie mowi, ze do np ramki na zdjecia czy pucharów czy kwiatów nie mozna dac czegos co rodzicom zwyczajnie sie przyda, albo co pozwoli im odpoczac po przygotowaniach do slubu.
FOTOGRAFIA ŚLUBNA
www.aniagrunwald.pl
www.melrose.com.pl
www.ania1410.wordpress.com
ania.melrose@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


EAU DE TOILETTE od HB - klimaty owocowe, kwiatowe, ogólnie - naprawdę mega atrakcyjne.
Oczywiście - zależy czy je lubicie. To woda toaletowa. Robi różnicę, daje fajny efekt, klimat jest totalnie inny.
Co ciekawe - np. przy tej wodzie toaletowej miałam zdecydowanie lepszy efekt, niż przy perfumach.
Mam na myśli trwałość zapachu ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej mysle perfumy:) nawet jak nie wiemy jakie, to moze nawet lepiej, bo kupic mozna caly zestaw probek perfum:) Na edp24 pl https://edp24.pl/ sa dostepe takie zestawy dla kobiet i mężczyzn.
Jest kilka naprawde zreszta fenomenalnych zapachow jak Panthera chociażby czy Gabrielle Classic, Keramisu, Kenya Journey dla mnie najciekawsze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może ktoś z Was szuka odpowiednich perfum dla siebie na lato ? Jeśli tak to ja zapraszam Was do tej perfumerii https://aleperfumeria.pl/pl/banana-republic-m-woda-toaletowa.html znajdziecie tam różnego rodzaju perfumy znanych marek, które są w świetnych cenach. W okresie letnim zazwyczaj używamy takich zapachów które będą idealne na romantyczny wieczór oraz do pracy. I takie właśnie perfumy znajdziemy w tym miejscu .Dodatkowo posiadają bardzo przystępne ceny .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mama się bardzo ucieszyła http://factors.com.pl/perfumy-jakie-wybrac/ duży wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

do góry