PG4

Restauracje Puby Browary

Gdańsk, Podwale Grodzkie 4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Monika - opinia nowy temat Jeśli na piwko, to tylko do PG4 i w zestawie z podpłomykiem :)
~Monika
-

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 30 czerwca 2020

Iza - opinia nowy temat Polecam serdecznie. Przemiła obsługa, piękny wystrój, bardzo czytelna karta menu
~Iza
-

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 29 czerwca 2020

Robert - opinia nowy temat Najlepsze piwo jakie w piłem w życiu. Dostępna jest deska degustacyjnej w...
~Robert
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 18 czerwca 2020

Anna - opinia nowy temat Miałam przyjemność organizować w Restauracji PG4 obiad rodzinny. Powiem...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 12 czerwca 2020

Julia - opinia nowy temat Jestem tutaj stałym gościem. PG4 to miejsce z klimatem. Ten klimat tworzą...
~Julia
-

Julia - opinia nowy temat Super miejsce. Przepyszna kuchnia. Bede tu wracac z rodzina.
~Julia
-

Tasia - opinia nowy temat Bardzo dobre jedzenie, miła obsługa.
~Tasia
-

tragedia tragedia. radzę omijać szerokim łukiem. Podgrzewany sznycel za 40 zlotych,...
~K
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 9 października 2019

PG4 to moje miejsce super obsluga. Wspaniale piwo, swietna kuchnia.
~Malgosia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 kwietnia 2019

Wspaniale zorganizowana uroczystość Dziękuję bardzo za wspaniale zorganizowane przyjęcie komunijne mojej córki....
~Mama Mai
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 września 2018

problemy z obsługą Piwo wspaniałe, obsługa fatalna. 6 osób obsługiwało 12 stolików, przez ponad...
~Nue
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 lipca 2018

Miło i przyjemnie wątek zamknięty Byłam ze znajomymi. Zamówiliśmy m.in. podpłomyki z burakiem i serem, deskę...
~PG
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 lutego 2018

Fantastyczne miejsce na mapie Trójmiasta wątek zamknięty Warto sprawdzić to miejsce pod każdym względem ! jadłem tam super podpłomyki...
~Bartosz
-

dodano: 10 sierpnia 2017

Wizyta w sobotę o 12 w nocy wątek zamknięty Po wizycie we dwójkę o 12 w nocy w sobotę wystawię taką ocenę: wystrój super,...
~Ksawery
-

dodano: 9 lipca 2017

Super miejsce wątek zamknięty bylismy, piwo pilismy i smakowalismy kuchni. Wszystko godne polecenia.
~Nina smiech
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 czerwca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry