Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gosia - ocena Pełen profesjonalizm (doractwo i montaż) Polecam
~Gosia
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 15 stycznia 2024

Mariusz - ocena Bardzo przyjemna we współpracy ekipa. Analiza przypadku, dobór automatu do...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 25 września 2023

Damian - opinia wątek zamknięty Bardzo porządna firma. Wykonanie przemyślane i ustalone. Duże doświadczenie i...
~Damian
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 czerwca 2021

Sławek z Pruszcza Gdańskiego - opinia wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem staranności i fachowości w wykonywanej pracy. Założyli u...
~Sławek z Pruszcza Gdańskiego
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 listopada 2020

Tomasz z Gdańska przedsiebiorca - opinia wątek zamknięty Popieram profesjonaliści mało zostało takich firm widać że zależy im na...
~Tomasz z Gdańska przedsiebiorca
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 października 2020

tomek sopot - opinia wątek zamknięty Zleciłem firmie Bastech założenie nam napędów do firmy wywiązali się...
~tomek sopot
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 lutego 2020

montaż napędów do bram wątek zamknięty Polecam innym ta firmę dwóch młodych, sprytnych i fajnie myślących ludzi...
~Tomek z Pruszcza Gdańskiego
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 listopada 2018

napęd do bramy wątek zamknięty Panowie z firmy serwis it pierwsza klasa, dogadać się można, uczciwie...
~Monika z trójmiasta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2018

julia wątek zamknięty Tak czytam te wszytskie opinie i powiem tylko jedno zastanwcie się kogo...
~Julia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2018

tomek wątek zamknięty polecam innym w ciemno tą firmę ludzie wiedza co robią naprawili mi naped...
~tomek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2018

marcin wątek zamknięty fajni młodzi ludzie, dobry sprzęt montują wiedza jak to zrobić i polecam,...
~marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2018

napędy do bramy wątek zamknięty witam czytając te wszystkie opinie o tej firmie zaprosiłem panów na montaż...
~Kazimierz z Trójmiasta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 marca 2018

napędy do bram wątek zamknięty popieram wpisy wcześniejsze fajni ludzie i profesjonalna firma nigdy nie...
~marcin z Gdyni
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 marca 2018

Szlabany Trójmiasto wątek zamknięty Pewna firma z trójmiasta zamontowała nam szlabany gdzie po iluś miesiącach...
~tomek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 marca 2018

napedy do bram suwanych wątek zamknięty Prosiłem o przyjazd pewną firmę aby oceniła i wyceniła mi dwa napędy do bramy...
~marcin z trójmiasta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lutego 2018

Szlabany na wspólnotę mieszkaniową w Gdańsku wątek zamknięty Szukaliśmy firmy do naszej wspólnoty na .... aby założyć szlabany oczywiście...
~marek ze wspólnoty w Gdańsku
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 stycznia 2018

Renowacja naprawa silnika do bramy wątek zamknięty Mają punkt w Łęgowie obok Pruszcza Gdańskiego oddałem im silnik do naprawy ma...
~Marcin trójmiasto
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 stycznia 2018

montaż napędu do bramy suwanej wątek zamknięty Zamówiłem serwis aby ocenił i wycenił mi napęd , zestaw do bramy suwanej...
~tomek z osowej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 stycznia 2018

szlabany w gdańsku wątek zamknięty W sierpniu poszukaliśmy firmy która zajmuje się szlabanami parkingowymi aby...
~marek z gdańska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 października 2017

tomek gdynia wątek zamknięty Panowie podeszli do zagadnienia profesjonalnie założyli mi dwa napędy nice...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 września 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry