Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Julia - opinia wątek zamknięty Zamówienie dotyczyło glazury do łazienki, niestety z dwóch zamówionych...
~Julia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 lutego 2021

nie polecam wątek zamknięty Fatalna obsługa, miałam zamiar kupić plytki do lazienki i nie tylko,niestety...
~Kinia
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 listopada 2017

Pod wrażeniem wątek zamknięty Wszystko na tak! Przemiła obsługa, ciekawe wzory płytek, dostępność, cena,...
~Lukasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 września 2017

Do polecenia wątek zamknięty Fajnie wymyślony projekt, mimo dość małej łazienki. Pani projektanta...
~Frost
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2017

Brawo wątek zamknięty Zakupiłem w tym salonie płytki z firmy Saloni. Łazienka wygląda pięknie....
~Klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 lipca 2016

Super wątek zamknięty Bardzo szeroki wybór i naprawdę atrakcyjne ceny zwłaszcza w porównaniu z...
~Gosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 grudnia 2015

Kabina/Brodzik "Radaway" wątek zamknięty Długo zastanawiałem się przed remontem mieszkania nad wyborem kabiny. Po...
~Jack
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 października 2014

Szczerze polecam! wątek zamknięty Bogaty wybór, fachowa pomoc, profesjonalna obsługa. Panowie Łukasz i Michał -...
~Marta Z.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lipca 2014

Super sklep wątek zamknięty Trafiłam do tego sklepu dzięki opiniom moich poprzedników - bardzo Wam...
~Asia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 maja 2014

Zadowolony klient - opinia wątek zamknięty Bardzo mocno polecam ten salon! Chodź nie mają zbyt dużo pokazanych aranżacji...
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 maja 2014

Polecam wątek zamknięty Jednym słowem jak dla mnie a raczej dla nas REWELACJA! Obsługa Pana Łukasza i...
~Tajemnicza Alicja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 września 2013

Profesjonalna obsługa wątek zamknięty Nie wiem czemu tak mało komentarzy:) Jeździliśmy z żoną w poszukiwaniu płytek...
~Marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 czerwca 2013

Polecam wątek zamknięty Jak najbardziej polecam. Szybka realizacja zamówień a co najważniejsze...
~Klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 maja 2013

Brak możliwości zwrotu towaru wątek zamknięty Obsługa sprzedażowa na wysokim poziomie. Usługi aranżacyjne dostępne na...
~Anonim
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry