Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Fryzjerki bez talentu. wątek zamknięty Pani właścicielka zwolniła fryzjerkę Gosie dlatego musiałam przyjść do innej....
~Pinka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2016

polecam fryzjerke małgosie wątek zamknięty byłam na zabiegu balayage u pani gosi i jestem zadowolna , kolor trzyma długo...
~Karolina
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 maja 2011

nie polecam wątek zamknięty Bywam od czasu do czasu, "na paznokciach" . dwa razy sie zraziłam do...
~M.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lutego 2015

przyjemne miejsce wątek zamknięty bywam od czasu do czasu na włosach i jest wszystko w najlepszym porządku ,...
~alexis
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 października 2014

nie polecam wątek zamknięty Obsługa 1pkt ---nie miła obsługa Jakość usług 1pkt--- fryzjerka nie słucha...
~Karolina
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2014

Zabiegi kosmetyczne wątek zamknięty Usługi kosmetyczne u P.Agnieszki są super bardzo dobrze doradzi zabieg...
~Klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 lutego 2014

bardzo dobre usługi wątek zamknięty jest to najfajniejsze miejsce na Sokółce i jestem zadowolona z usług...
~marianna74
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 stycznia 2014

Profesjonalny Salon! wątek zamknięty Profesjonalne podejście do klienta,idealny dobór koloru i fryzury.Polecem!
~Zabka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 listopada 2012

woman - opinia wątek zamknięty Dziekuje Pani Gosi za profesjonalne podejscie. Z przyjemnoscia chodzimy teraz...
~woman
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2012

experci w tworzeniu pięknego blondu wątek zamknięty Super rozjaśniono mi bardzo ciemny odrost - wręcz do białego tak jak...
~Daga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2012

polecam panią Marzenke wątek zamknięty zostałem obstrzyżony szybko , dobrze tanio i o to chodzi , fajnie ze salon...
~marek gd
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2012

Moj ulubiony salon wątek zamknięty Korzystam zarowno z uslug kosmetyczki jak i fryzjerki i jestem bardzo...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 czerwca 2012

Gdyby nie pani z recepcji byłoby super wątek zamknięty Korzystałam parokrotnie z usług tego salonu.Byłam na ampułkach regenerujących...
~Kara
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 czerwca 2012

Fryzjer wątek zamknięty Pani Gosia rządzi:) Zrobiła mi idealną fryzurę na wesele. Talent to jej...
~Magda
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2011

Dokładnej daty nie pamiętam. wątek zamknięty Okazjonalnie robiłam paznokcie akrylowe. Jestem bardzo zadowolona z tego co...
~kasia j
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 lutego 2011

Pani Ola to prawdziwy fachowiec polecam wątek zamknięty Pani Ola to prawdziwy fachowiec polecam Od kliku lat jestem zadowolona...
~Anna
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 lutego 2010

Super Fryzjerka KASIA !!!! wątek zamknięty Jestem klientem fryzjerki Kasi. Moim zdaniem jest profesjonalistką w swoim...
~Michał Turzynski
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 czerwca 2009

Kosmetyka ! wątek zamknięty Witam!! Jestem bardzo zadowolona z usług kosmetyczki Pani Oli, w kręconych...
~Magda
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 września 2010

pani Ola jest super wątek zamknięty ja też korzystam od ponad roku z usług Estetici - i również uważam , że p....
~daga
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 grudnia 2009

przedłużanie rzęs i włosów wątek zamknięty jestem bardzo zadowolona z usługi przedłużania rzęs i włosów , korzystałam...
~anulka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 listopada 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
42

postów

30

wątków

do góry