Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rafał - opinia wątek zamknięty Mimo bardzo trudnej sytuacji na rynku, obsługa stanęła na wysokości zadania.
~Rafał
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 marca 2022

Super serwis Mazda wątek zamknięty Miałem problem z samochodem podczas wakacji. Mimo ogromnego ruchu w serwisie...
~Rycerz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 września 2018

phu zdanowicz serwis MAZDA wątek zamknięty Największe podziękowania dla Prezesa p. Mirosława Zdanowicza i V-ce Prezesa...
~Gerard Sikora
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 lipca 2018

Salon serwisu nierowny salonowi sprzedazy wątek zamknięty Pragne zaapelować do wlasciciela autoryzowanego salonu Subaru Mazda w Gdansku...
~wlasciciel samochodu Subaru
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 listopada 2017

Nie polecam wątek zamknięty Małe zainteresowanie klientem- proponuje przejść się do innych salonów i...
~Adam
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 listopada 2015

PHU Zdanowicz .. wątek zamknięty W 2013 roku zakupiłem nowego Forestera XT po wielu tygodniach oczekiwania...
~Chris
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 stycznia 2015

Legacy diesel - opinia wątek zamknięty Witam To jest moje pierwsze subaru , wcześniej jeździłem vw , audi , renault...
~Legacy diesel
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 listopada 2014

STARY PRL - OWSKI KURNIK wątek zamknięty NIESTETY JEŻDŻĘ SUBARU BO MUSZĘ,TO MOJE AUTO SŁUŻBOWE ALE TAKIEGO SERWISU TO...
~OUTBACK 2.0 D.
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2013

zdecydowanie odradzam wątek zamknięty po kupnie auta subaru u dealera Zdanowicz i korzystaniu zarówno z serwisu jak...
~Bronowicki
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 września 2010

codzienny kierowca wątek zamknięty Wiem że mają mało miejsca ale uwijaja sie ja mrówki.Zawsze chetni do...
~Maliszewski
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 lipca 2011

OGOLNIE POLECAM wątek zamknięty SUPER, OBSŁUGA, SALON BARDZO ŁADNY to juz moj drugi zakup SUBARU, SERWIS MIŁY...
~Leszek
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 października 2010

SERWIS I CZESCI wątek zamknięty Korzystam czesto z serwisu i z dzialu czesci, ceny na serwisie przystepne,...
~Przemek SUBARU
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 października 2010

Poleca wątek zamknięty Witam, Musze powiedziec iz jestem stałym klientem Suaru, a od paru tygodni...
~OUTBACK H6
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 marca 2010

Polecam wątek zamknięty Polecam Dział Czesci i Serwis Mazdy w Gdańsku u Pana Zdanowicza. Konkretne...
~Krystian
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 stycznia 2009

mazda 323F wątek zamknięty ja osobiscie wole serwis mazdy w REDZIE jest o 50 procent tanszy
~janusz
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 listopada 2007

harleyman - opinia wątek zamknięty Marka taka jak HARLEY-DAVIDSON zobowiazuje :))) Najmilsza jest obsluga...
~harleyman
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 września 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
29

postów

16

wątków

do góry