Widok

PILNIE POSZUKIWANY ORGANISTA NA 26.WRZEŚNIA 2009!!!!!

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Proszę o pomoc w znalezieniu organisty który zagra na naszym ślubie 26.września 2009 za 2 tygodnie wczoraj zadzwoniła moja organistka że " nie będzie mogła przyjść bo wypadły jej sprawy rodzinne" Koszmar Proszę o pomoc 26 września 2009 Kościół Sw.Wawrzyńca Gdynia Wielki Kack
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj.
Co prawda nie jestem organistką, zajmuję się oprawą muzyczną na ślubach (śpiewam), ale mam znajomych, których mogę zapytać czy by nie zagrali. Ważną sprawa jest godzina o której macie ślub. Proszę podaj mi godzinę uroczystości, wówczas będę mogła poszukać zastępstwa za Waszą organistkę. Nic nie obiecuję, ale spróbuję.
Napisz do mnie pod adres:
magda@moszew.pl

P.S. W końcu trzeba sobie pomagać. Dodam, że robię to bezinteresownie. Żeby nie było wątpliwości :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, też nie jestem organistką ale z zespołem często śpiewamy na ślubach ( kościół ) ....jak byłabyś zainteresowana zapraszam Joanmarieperez@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli jeszcze nie znalazłaś, podaję kontakt do organistki, która grała u nas - p. Roma Kowalska 509-807-688. Bardzo fajna babka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napisz do organistki barbara.of.o@gmail.com
pieknie spiewa i organistuje
"Bądź tą zmianą, którą chcesz zobaczyć w świecie"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ratunku!!
nasz organista jak się okazało dzisiaj !!! jest na urlopie do końca września
ślub mamy 26.09 w Sopocie o 16.00
czy ktoś ma namiary na organistę, który ma ten termin wolny i ładnie gra i śpiewa?
help!
bo sprawa jest naprawdę napięta :|

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli potrzebujecie nadal oprawy muzycznej, to odezwij sie do naszego zespołu. Skład, repertuar i cenę omówimy ekspresowo. sospiro.info@wp.pl
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam tel. 501-474-501. żeński głos.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wielki Kack

Czy ktoś żałuje zakupu mieszkania na kredyt? (413 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanie do osób, które kupiły mieszkanie na kredyt: czy żałujecie, że wzięliście...

do góry