PŁYWAREK

Nauka pływania Kolonie, obozy

Gdańsk, al. Zwycięstwa 12

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Patrycja - opinia Za nami pierwszy rok nauki pływania- zajęcia w najmłodszej grupie były...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 17 czerwca 2023

Anonim - opinia wątek zamknięty Skontaktować się z tym Państwem graniczy z cudem, telefonu nikt nie odbiera...
~Anonim
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 stycznia 2022

Rafał D. - opinia wątek zamknięty Świetna szkoła. Właściciel Arek jest bardzo charyzmatyczny i sympatyczny....
~Rafał D.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 października 2021

Rita - opinia wątek zamknięty Korzystamy od wielu lat i dwójka dzieci nauczyła się tam pływać.
~Rita
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 września 2021

Polecam wątek zamknięty Polecam!Córka chodzi na zajęcia od września a w tej chwili potrafi przepłynąć...
~Kamila
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 listopada 2017

Nie polecam wątek zamknięty Nie polecam, dzieci sa na różnych poziomach umiejętności od początku i...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2017

nie polecam wątek zamknięty Nie polecam,ponieważ dowiedziałem się przypadkowo że mój 14-letni syn...
~Przemysław
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 czerwca 2017

Polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wyboru zajęć w Plywarku. Moja córka chodzi na...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 grudnia 2016

Nie polecam wątek zamknięty Słaba szkoła , atmosfera taka ze nie wykorzystaliśmy wykupionego kursu
~Tomasz
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 listopada 2015

Doskonała i bezpieczna zabawa wątek zamknięty Polecam z całego serca - chodzę z synkiem od 5 miesięcy, zajęcia są bardzo...
~Karol
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lutego 2016

Gorąco polecam zajęcia w szkole "Pływarek" wątek zamknięty Polecam szkołę '"Pływarek"zarówno początkującym jak i chcącym kontynuować i...
~Alicja Wieczorek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 stycznia 2016

Polecam bardzo! wątek zamknięty Zajęcia są prowadzone przez doświadczonego instruktora, który świetnie...
~Ania
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2012

Rewelacja!!! wątek zamknięty Z naszym synem chodzimy na basen od kiedy skończył 6 miesięcy. Dzisiaj ma 5...
~Magda
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 marca 2010

POLECAM wątek zamknięty Wspaniali ludzie,miła atmosfera a przede wszystkim zero problemów. Gorąco...
~ewelcia
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 października 2008

Gorąco polecam! wątek zamknięty Mój syn od dwóch lat chodzi do tej szkółki. Zaczął od zera a teraz pływa...
~Jola
3

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 października 2008

Pływarek jest ok!!! wątek zamknięty To naprawde Szkółka z klasą,osoby pracujące tam mają pojęcie o pływaniu,nie...
~filo
4

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 stycznia 2008

Przez cały ro nie było żadnych kłopotów wątek zamknięty To już by wystarczyło, ale widać, że to naprawdę fachowcy i w dodatku...
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 czerwca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
23

postów

17

wątków

do góry