PODIATRIC-MED

Kursy kosmetyczne Podolodzy Paznokcie

Gdynia, Starowiejska 41-43

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Karolina - opinia Bardzo nie miła i przemądrzała instruktor. Traktuje ludzi przedmiotowo.
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 lipca 2022

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Pani Agnieszka ma bardzo dużą wiedzę,dzięki czemu doskonale umie podołać...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 października 2021

zabieg pedicure wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z zabiegu pedicure, polecam; stopy...
~Marcela
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 października 2018

Mega zadowolona wątek zamknięty Agnieszka 100% profesjonalistka na najwyższym poziomie czyni rzeczy, które w...
~Renata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 października 2018

Serdecznie polecam!!! wątek zamknięty Pięknie i pomysłowo wykonane paznokcie żelowe! Eleganckie, świetnie dobrane...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 lutego 2017

Serdecznie Polecam wątek zamknięty Pani Agnieszka jest prawdziwym specem od paznokci i brwi. Potrafi wyczarować...
~Justyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lutego 2016

moja opinia kursantka Aldona wątek zamknięty Pani Agnieszka przekazuje bardzo ogromną wiedze na kursach i jest bardzo...
~aldona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 października 2015

polecam profesjonalizm i wyrozumiałość :) wątek zamknięty Byłam u pani Agnieszki pierwszy raz na szkoleniu znalazłam jej firmę na...
~Agnieszka Szczepańska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 września 2015

Polecam Sunnails SPA wątek zamknięty W gdynskiej szkole stylizacji paznokci SUNNAILS SPA przeszlam 4-dniowe...
~Natalia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 września 2015

Polecam serdecznie!!! wątek zamknięty Na poczatku Maja skorzystalam z uslug P.Agnieszki - i jestem bardzo...
~Natalia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 września 2015

profesjonalizm, dokładność, rzetelność wątek zamknięty Ja oceniam SUNNAILS SPA na jak najwyższą ocenę. Byłam na przedłużaniu żelem....
~martuchna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 września 2015

napisac musze...inaczej sie udusze... wątek zamknięty W kwestii profesjonalizmu Pani Agnieszki,jej wiedzy,kultury,dokladnosci i...
~klientka z alergia...na ludzka g
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 września 2015

Gdynia ma wspaniały gabinet: Agnieszki Zdrojewskiej wątek zamknięty Kasia Angel 07:08 Kasia Angel Zostałam modelką dla kursantek w gabinecie...
~Kasia Angel
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 września 2015

pierwsza wizyta, namiar z internetu wątek zamknięty Nienajtanszy pedicure (100zl z malowaniem zwyklym lakierem),maly wybor...
~Dorota
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2015

Paulinka - opinia wątek zamknięty Pani Agnieszka to bardzo zdolna stylistka paznokci, żele cieniutkie jak...
~Paulinka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2015

Polecam wątek zamknięty Do Pani Agnieszki trafiłam w listopadzie 2014r. Moje paznokcie prosiły o...
~Kamila
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 lutego 2015

~JJ
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lutego 2015

Świetny kurs stylizacji paznokci metodą żelową wątek zamknięty Na początku lutego odbyłam kurs u pani Agnieszki i naprawdę z czystym...
~Magdalena
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 lutego 2014

Polecam wątek zamknięty Krótko i na temat - nie mam zastrzeżeń. Z krótkich pazurków zrobiły się...
~Ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 listopada 2014

Wysoki poziom wątek zamknięty Jestem ogromnie zadowolona z odbytego szkolenia (manicure hybrydowy, żelowy,...
~Dominika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 października 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
41

postów

34

wątków

do góry