PODIATRIC-MED

Kursy kosmetyczne Podolodzy Paznokcie

Gdynia, Starowiejska 41-43

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
profesjonalna wątek zamknięty Zaufałam P.Agnieszce już kilka lat temu i nigdy się nie zawiodłam choć...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lipca 2014

Pełen profesjonalizm! wątek zamknięty Polecam serdecznie! Miła atmosfera oraz profesjonalne wykonanie paznokci....
~Magda79
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 czerwca 2014

Monika - opinia wątek zamknięty Pelen profesjonalizm p.Agnieszki. Na poczatku Kwietnia odbylam kurs Pedicure...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 maja 2014

Kurs stylizacji paznokci na najwyższym poziomie !!! wątek zamknięty Od dłuższego czasu poszukiwałam profesjonalnego kursu stylizacji paznokci...
~EwaKulesza
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 maja 2014

Gosia - opinia wątek zamknięty Polecam usługi P.Agnieszki. Moja pierwsza wizyta - 3 lata temu i tak zostało...
~Gosia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 grudnia 2013

Kurs na wysokim poziomie wątek zamknięty 12 -15 listopada odbyłam w firmie SunnailsSpa kurs przedłużania i zdobienia...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 listopada 2013

malwina - opinia wątek zamknięty Powiem krótko. Kto nie spróbuje, nie będzie wierzył. Dlatego zachęcam was...
~malwina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 września 2013

Najwyższa jakość- serdecznie polecam! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm p. Agnieszki! Dokłada najwyższej staranności przy pracy...
~Agata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 września 2013

super wątek zamknięty U Pani Agnieszki czuję się znakomicie ,cenię jej fachowość i profesjonalizm...
~Karolina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 marca 2012

Polecam z czystym sumieniem wątek zamknięty dokładnie i fachowo bez niedoróbek .Paznokcie zrobione że aż miło .Widać że...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 listopada 2011

Wszystko w jak najlepszym... wątek zamknięty Paznokcie zrobione perfekcyjnie i mimo, że nie szaleję wcale a wcale, bo...
~Monika
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 września 2009

Mega zadowolenie wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi przedłużania paznokci przez panią...
~Dorota
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2009

POLECAM wątek zamknięty Jestem stałą klientką od ponad dwóch lat, polcem wszystkim, profesjonalna i...
~Sylwiątko
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2009

Moja opinia wątek zamknięty Cudowna osobowość Pani Agnieszki umila czas spedzony na upiekszaniu swoich...
~Marloon
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
41

postów

34

wątków

do góry