Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gosia W - ocena Bardzo polecam POL- blinds - duże doświadczenie, solidne i estetyczne...
~Gosia W
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 16 września 2023

Danuta Gładkowska - opinia Zlecenie zrealizowano szybko. Jakosc bez zarzutu. Kontakt z firma bez...
~Danuta Gładkowska
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 13 czerwca 2023

Robert - opinia Profesjonalna firma !!! Czas oczekiwania na montaż bardzo szybki. Kontakt z...
~Robert
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 5 czerwca 2023

Edyta - opinia Jakość wykonania moskitierów oraz sam montaż godny polecenia.
~Edyta
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 18 maja 2023

Magdalena - opinia Polecam firmę pełen profesjonalizm
~Magdalena
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 12 maja 2023

Martyna - opinia Duże zamówienie w domu jednorodzinnym, zaluzje drewniane. Jestem bardzo...
~Martyna
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 12 maja 2023

tb duet s.a. - opinia Jesteśmy bardzo zadowoleni z firmy POL-blinds. zamówiliśmy bambusowe żaluzje...
~tb duet s.a.
1

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 27 kwietnia 2023

Klienci Bojano - opinia Wykonanie i kontakt z właścicielem na wysokim poziomie, miła obsługa , szybki...
~Klienci Bojano
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 lutego 2023

Mirka - opinia Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Właścieciel, doradził przy...
~Mirka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 lutego 2023

Arkadiusz - opinia wątek zamknięty Dobra współpraca. Wysoka jakość wykonania zamówionych rolet i zasłon. Polecam.
~Arkadiusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 lutego 2022

Derik - opinia wątek zamknięty ... jak zwykle bez zastrzeżeń, w moim przypadku to już trzecie okno (w każdym...
~Derik
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 marca 2021

nadiaa - opinia wątek zamknięty Jesteśmy zachwyceni profesjonalnym podejściem firmy, Pan który był na...
~nadiaa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 marca 2021

www.Delta.gda.pl - opinia wątek zamknięty Zamówienie złożone 20.11.2020 ,realizacja zamówienia...
~www.Delta.gda.pl
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 grudnia 2020

Piotr - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam ta firmę nasze zamowienie z nietypowa duża zasłona wykonane...
~Piotr
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 października 2019

Piotr - opinia wątek zamknięty Polecam!!! Świetny kontakt z klientem, wszystko wytłumaczą, doradzą,...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2019

Firma godna polecenia wątek zamknięty Kilka lat temu przypadkowo znalazłam kontakt do firmy Pol-blinds. Od tamtej...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2019

Dobry wybór wątek zamknięty Już dwukrotnie korzystaliśmy z usług POL-blinds i jesteśmy zadowoleni. Czas...
~Natalia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2019

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Mogę szczerze polecić tę firmę.Krótki termin,wszystko na czas, szybka...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2019

Rolety , żaluzje wątek zamknięty Jest to firma którą mogę polecić każdemu mniej czy też bardziej wybrednemu....
~wierna klientka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 stycznia 2019

plisy i moskitiery wątek zamknięty Szeroka oferta rozwiązań technicznych, wzorów i typów materiałów,...
~Joanna Flakowska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 stycznia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry