Widok

POLECAM OŚRODEK MOTOBIT

Polecam wyżej wymieniony ośrodek a w szczególności Pana Jacka-super instruktor.Dzięki jego wiedzy i cierpliwości 25.07.2007 zdałam egazamin na prawko za PIERWSZYM RAZEM. Takim sposobem stałam się posiadaczem wymarzonego dokumentu. Panie Jacku jeszcze raz WIELKIE DZIĘKUJĘ,DZIEKUJĘ :)
Moja ocena
obsługa: -
 
poziom nauczania: 5
 
wyposażenie: 5
 
czas trwania kursu: -
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 5
 
5.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

POLECAM OŚRODEK MOTOBIT

I ja również gorąco polecam Motobit i fantastycznego instruktora p.Krzysztofa. Nic dodać, nic ująć - FACHOWIEC, dzięki któremu
swój egzamin zdałam w maju 2009. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ I Z CZYSTYM SUMIENIEM POLCAM!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rowniez polecam osrodek Motobit.jezdzilam tam z trzema instruktorami,pan Miroslaw i pan Krzysztof to naprawde instruktorzy godni polecenia,szczerze ich polecam!!!!!!!Natomiast pan Jacek,porazka,nie polecam go.nie umie przekazac swoich umiejetnosci,wogole sie nie odzywa.POLECAM MIRKA I KRZYSKA.Dziekuje wam,pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Serdecznie polecam p.Miroslawa .S instruktor godny polecenia,umie doskonale przekazac swoja wiedze i przekazac swoje umiejetnosci.dokladnie tlumaczy krok po kroku.jest bardzo mily i kulturalny,a jego dodatkowym atutem jest poczucie humoru!!Dzieki jego cierpliwosci i wytrwalosci zdobylam prawo jazdy.Osrodek motobit powinien byc dumny ze ma takiego instruktora,jednak drugi instruktor p.Jacek to zupelne przeciwienstwo p.mirka.moze wiedze to on i ma ale zupelnie nie umie jej przekazac,nie umie nawiazywac kontaktow z ludzmi,a co za tym idzie marne sa skutki jego nauki.Nie polecam p.Jacka-masakra!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również polecam ten ośrodek, a w szczególności instruktora pana Mirosława J. Sprawił, że nauka jazdy była bardzo miła, przyjemna atmosfera, zero stresu. Każdy manewr mogłam powtarzać w dowolnej ilości, tak, żebym to ja była pewna, że to umiem. Bardzo dobre podejście do kursanta, zawsze miał czas żeby wytłumaczyć wszystko to, czego nie mogłam zroumieć. A dowodem na to, że na prawdę warto uczyć się u pana Mirosława jest to, że 02/07/09 zdałam egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry