Jakiś czas temu zdecydowałam sie zapisać na kurs prawa jazdy kat B.
Byłam kompletnym laikiem, nie miałam wcześniej kontaktu z prowadzeniem samochodu. Znalazłam stronke Alfy i zadzwoniłam do Pana Michala, umówiłam sie na spotkanie I JESTEM NA KURSIE! ;) Pan Michal zdecydował, że moim instrukotrem będzie Pan Krystian! Po ukończonych zajęciach teoretycznych zaczęły sie zajęcia z Panem Krystianem... FACET WIE CO ROBI! Widać że zależy mu na uczniu, nie ględzi przez telefon, nie zajmuje sie innymi rzeczami tylko wkłada całe serce i zaangażowanie w przygotowanie kursanta do egzaminu! Jest człowiekiem o ogromnej cierpliwości, nie krzyczy, tłumaczy wszystko od podstaw i tyle razy ile trzeba, jeśli robiłam coś źle- zwracał mi uwage ale w sposób asertywny, co dodawało mi pozytywnej motywacji do dalszej nauki. Widać ze jest tam osobą na właściwym miejscu, mającą odpowiednie predyspozycje i idealne podejście do swoich uczniów. Zdałam egzamin teoretyczny za 1 razem, a praktyczny za 2. Polecam wszystkim, którzy chcą sie zapisac na kurs i chca szybko zdać egzamin! PAN KRYSTIAN NUMER 1!!!