Widok

POLECAM POLECAM POLECAM GORĄCO

Witam, chciałabym polecić wszystkim bardzo przytulny i pięknie położony hotel Renusz. Pierwszy raz byłam w nim w sierpniu gdy moja siostra wyprawiała tam wesele, na początku nie była przekonana po przeczytaniu wszystkich opinii na weselniku jednak byliśmy mile zaskoczeni jakością i ilością jedzenia, pięknie przystrojoną salą i przemiłą obsługą (tu chciałabym wyróżnić Pana Michała, bardzo sympatyczny i pomocny). Pani Wiesława kierownik hotelu skutecznie pomogła pozbyć się stresu związanego ze ślubem oraz zapięła wszystko na ostatni guzik!! Myślę że pary młode nie mają się czego bać wybierając ten hotel. Kolejne moje spotkanie z hotelem odbyło się we wrześniu gdy zabrałam mojego narzeczonego na parę dni odpoczynku po wakacjach. Było przecudownie, na wyspie sobieszewskiej nie można się nudzić! Po całym dniu atrakcji wracaliśmy na pyszną obiado-kolację, bawiliśmy się w nocnym klubie i czytaliśmy książki przy kominku. Mogliśmy nawet skorzystać z grilla w ogrodzie. Czuliśmy się jak w domu także dzięki Pani Wiesławie która dba o wszystkich gości hotelu z osobna. Pozdrawiam również Panią Beatę z recepcji która szybko i sprawnie załatwiała nasze prośby. Sylwester też zamierzamy tam spędzić!
Moja ocena
Hotel Renusz kategoria: Hotele
obsługa: 6
 
wygląd i czystość: 6
 
dodatkowe usługi: 5
 
lokalizacja: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
JUBILEUSZ KOŁA EMERYTÓW NR 6 "BURSZTYNEK"
W dniu 6 czerwca 2011 r. odbyła sie wspaniała uroczystść jubileuszowa Koła Emerytów Nr 6 w Hotelu Renusz w Gdansku - Sobieszewie. Po oficjalnych wystąpieniach i życzeniach na dalsze lata pracy koła uroczystość uświetnił występ zespołu młodziezy z ZKPiG Nr 25 w Gdańsku - Świbnie. Goscie owacjami posdziękowali za wspaniały progam i występ młodzięży.
Właściciele Hotelu Renusz - Państwo Danuta i Zygmunt Renuszowie -sponsorzy spotkania podjęli uczestników spotkania uroczystym obiadem. Po krótkiej przerwie spotkanie przeniosło się do pomieszczeń disco - klubu, gdzie w szampańskich nstrojach bawiliśmy się przy muzyce. Jeszcze raz dziękujemy Państwu D. i Z. Renuszom za sponsoring naszego spotkania, a także naszym zaprzyjażnionym Przyjaciołom tj. właścicielom Centrum Hotelowo - Konferyncejnego "Alma" Państwu A i W Steckim, właścicielom Centrum Hotelowo - Konferencyjnego Państwu Zdanowskim i Państwu Podkówka, właścicielom Hotelu "Bartan" Państwu B.i K. Gast, właścicielowi Hotelu "Vega" Panu A. Piorunowskiemu, właścicielom Piekarni Szarmach państwu D.iA. Szarmach.
Bez zaangażowania i wielkiej życzliwości wł. Hotelu Renusz P. D.i Z. Renusz ich sponsoringu oraz Pańswtwa wsparciu nasza uroczystość była uroczyta, dostojania i pełna gracji. Za wszelkie dobre słowa, uznanie i udzieloną pomoc sedecznie dziękujemy.
Komitet Organizacyjny Jubileusz Koła Emerytów Nr6 " Bursztnek"
Ps. Opinie o imprezie "Jubileusz koła Bursztnek"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry