Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piotr - opinia Było wszystko śniadania, obiado-kolacje. Dziwił mnie moment ze kucharzem...
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 lipca 2022

A. Skowrońska - opinia wątek zamknięty Rezerwacje pokoju zrobione już 10.05 w związku z konferencją, dziś otrzymałam...
~A. Skowrońska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 czerwca 2022

BARDZO POLECAM wątek zamknięty Bylam z wiekszym towarzystwem na sylwestra w hotelu Renusz.Wszystko w jak...
~Aneta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 stycznia 2013

Wesele w Hotelu RENUSZ 25.08.2012 wątek zamknięty W dniu 25.08.2012 organizowaliśmy przyjęcie weselne w Hotelu Renusz,...
~Janusz Nałęcz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 września 2012

"Szefowa" to jakieś nieporozumienie! wątek zamknięty Zastanawiam się ile par nie napisało nic złego o tym miejscu, choć jestem...
~Rita
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 czerwca 2011

Przyjęcie weselne wątek zamknięty Zorganizowaliśmy swoje wesele w Hotelu Renusz i mimo początkowych obaw,...
~Dobrawa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 czerwca 2011

POLECAM POLECAM POLECAM GORĄCO wątek zamknięty Witam, chciałabym polecić wszystkim bardzo przytulny i pięknie położony hotel...
~Joanna Lejk
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 grudnia 2010

Wesele w Renuszu wątek zamknięty 7 maja 2011 mieliśmy wesele w hotelu Renusz i czytając wcześniej różne opinie...
~D.M.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 maja 2011

Piwo ! wątek zamknięty Piwo piliśmy w plastykowych kubeczkach - podobno brak szklanek, szkoda,...
~marek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 maja 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry