Po skończeniu kursu w innej szkole jazdy, trzykrotnie bezskutecznie próbowałem zdać egzamin . Niestety ani razu nie udało się więc wysłuchując opinii bliższych znajomych , zdecydowałem o wykupieniu dodatkowych jazd właśnie w GDprawko. I nie żałuje, uważam iż nie wybranie od razu tego OSK stanowiło mój największy błąd. Jazdy miałem z Łukaszem, bardzo fajny człowiek, rzeczowy, konkretny, do tego miły i sympatyczny, ale przede wszystkim kapitalny instruktor !!! Zwracał uwagę na to na czym łapią zdających egzaminatorzy w PORD-zie , objaśnił schemat właściwej jazdy na wszystkich trasach egzaminacyjnych , a do tego podejście do mnie sprawiało że nie czułem stresu co niejednokrotnie miało miejsce w poprzedniej szkole jazdy. Z 5 godzin wyciągnąłem więcej cennych wskazówek i porad niż przez cały pierwszy kurs .
Egzamin zdałem bez ani jednego błędu , co świadczy o klasie Łukasza jako instruktora !
Wybór GDprawko jako szkoły jazdy gorąco polecam, nie tylko ze względu na niską cene kursu, ale również z powodu kapitalnego przygotowania kursantów do egzaminu .