Widok

POLECAM

Jestem stałym bywalcem w tej kanjpie. Jedzenie bardzo dobre, na wysokim poziomie jak na bistro. Niestety mam jedno zastrzeżenie, a mianowicie chodzi o wielkość porcji. Czy nie ma określonej gramatury na mięso i ryby? Czasem przychodzę i dostaje ogromną porcje, innym razem zamawiam to samo, a mięso jest o połowę mniejsze niż poprzednim razem. Jednak mimo wszystko jakość , smak i wygląd oceniam na 6. Jesli chodzi o obsluge to bardzo czesto sie ona zmienia. I jest to wielkim minusem, mam wrażenie ze niektore kelnerki kompletnie nie znają kart!a na pytanie czy mozna rodzielić rachunek odpowiaja że nie! Jeśli chodzi o Panie z poprzednich sezonów to nie ma z nimi zadnych problemow, nadal w formie,sprawnie obsłuża, chętnie doradza, a także zagadają stałego klienta. Co ważne nie sprawjaja wrażenia jakby były tam za karę...(jak co niektóre), zawsze uśmiechnięte mimo wielu godzin pracy i ruchu ktory jestam ogromny szczegolnie w czasie jarmarku.bardzo czesto nie mozemy znalezc wolnych miejsc. Co b.dobrze świadczy o lokalu:) Pozdrawiam
Moja ocena
Restauracja KOS kategoria: Bary
obsługa: 5
 
menu: 5
 
jakość potraw: 5
 
wygląd i czystość: 5
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 5
 
4.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Dziękuje za umieszczenie opinii na temat naszego lokalu. Odwołując się do wielkości naszych potraw staramy się, aby były zawsze takie same, nie zmniejszamy ich w czasie trwania sezonu. Przykro nam, że czuje się Pan zawiedziony.
Priorytetowo kładziemy nacisk na jakość naszych dań aby smakowały tak jak zawsze, aby stali klienci do nas wracali.
Postaramy się również podnieść standard serwisu, aby następnym razem czuli się Państwo u nas komfortowo.Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry