Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dorocia - ocena Polecam restauracje kos pyszne jedzenie bardzo Polecam
~Dorocia
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 15 grudnia 2023

Wioleta Saracen - opinia Jedzenie bardzo pyszne, obsługa na najwyższym poziomie. Idealny czas...
~Wioleta Saracen
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 27 sierpnia 2023

MIKA z rodziną - opinia Bardzo miło spędziliśmy rodzinne spotkanie w Restauracji Kos Na widelcu....
~MIKA z rodziną
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 listopada 2022

DP - opinia wielkie rozczarowanie!!!! 170 zł wydane lecz najbardziej zmarnowane pieniądze...
~DP
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 września 2022

Renia - opinia Bardzo dobra jakość potraw, duże porcje, cena adekwatna do dania.
~Renia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 czerwca 2022

kiki - opinia wątek zamknięty smacznie zdrowo miło ,place zabaw to bajka dla dzieci
~kiki
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 sierpnia 2021

Magdalena - opinia wątek zamknięty W KOSie bywałam często, ale niestety teraz coraz rzadziej :( Jest to...
~Magdalena
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 listopada 2019

Nowa karta - do bani wątek zamknięty Restauracje KOS wspominałam bardzo mile do czasu wprowadzenia nowej karty....
~anonim
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 maja 2019

Pyszne jedzenie, świetny pokój zabaw wątek zamknięty Byliśmy nie dawno w restauracji KOS na lunchu. Pyszne pozycje w przystępnej...
~Krystian
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 lutego 2019

kos wątek zamknięty to już nie jest ta restrauracja co kiedyś... ; od poczatku istnienia KOS-a...
~dorota
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 lipca 2018

Raj dla podniebienia :) wątek zamknięty Gorąco polecam KOSa- po raz kolejny się nie zawiodłam, Pomidorowe gnocchi z...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 czerwca 2018

Świetne jedzenie i obsługa wątek zamknięty Świetne jedzenie nie długi czas oczekiwania , wszystko podane sprawnie i do...
~Dominik
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 listopada 2017

Porażka wątek zamknięty Na 4 zamówione dania, tylko jedno podano zgodnie z zamówieniem. Koleżanka już...
~ryba
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 czerwca 2017

prawie wszystko super... wątek zamknięty dania bardzo dobre, ale o wiele za duże. ew od razu wziąć danie główne na...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2017

Świetny wystrój i super plac zabaw dla dzieci wątek zamknięty Niestety, przed powiększeniem kos był super miejscem. Dobre jedzenie i...
~Dawid
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 marca 2017

Okropnie wątek zamknięty Jedzenie zostało podane przed talerzami, bo kelnerka...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 grudnia 2016

Nie polecam wątek zamknięty Wystrój bardzo przyjemny. Natomiast jedzenie kiepskie. Byłam ze znajomą w...
~Dorota
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 listopada 2016

Bardzo! wątek zamknięty Odwiedziliśmy z mężem KOS w tygodniu ok 18.30. Dośc dużo ludzi. Ruch....
~gdańszczanka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 października 2016

Pyszne jedzonko!!! wątek zamknięty W Restauracji Kos jestem średnio 2-3 razy w miesiącu. Zawsze pyszne jedzenie,...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 października 2016

Świetne jedzenie !!! wątek zamknięty Odwiedziłem dziś restaurację ze znajomymi zamówiliśmy dania z wkładki...
~Sławek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 października 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
194

postów

165

wątków

do góry