Widok

POLECAM

Wybrałem tę szkołę, ponieważ miałem blisko na wykłady z teori i kierowałem się też wysokim odsetkiem zdanych egzaminów przez kursantów. Już odpoczątku przeżyłem miłe zaskoczenie, kiedy zapisywałem się na kurs. Czułem sie trochę jakbym załatwiał wszystkie formalności jakby "po znajomości". Wszystko poszło sprawnie i bezproblemowo. Teoria przeprowadzona przez p. Wojtka była bardzo ciekawa i rzeczywiście przydatna, nie tylko na samym kursie, ale także w późniejszym poruszaniu się po drogach. Kiedy rozpocząłem jazdy natychmiast wyjechałem na ulicę, z czego jestem w gruncie rzeczy zadowolony. Całe 30 godzin przejeździłem na tych drogach gdzie będzie się odbywał egzamin a nie jak czasem bywa ("skoczmy do banku, spożywczego, babci itp."). Podoba mi się, że zostałem bardzo kompleksowo przygotowany do kierowania samochodem, dostałem także materiały do samodzielnej nauki (nie tylko płytę z testami). No i wyniki: egzamin teoretyczny zdałem bezbłędnie, przy jeździe na placyku popełniłem jeden mało znaczący błąd, w ruchu ulicznym także bezbłędnie.
Mogę z czystym sercem polecić tą szkołę i jeszcze raz dziekuję całej szkole, szczególnie p. Wojtkowi i p. Piotrowi.
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Elka School

Paweł - ocena (3 odpowiedzi)

Polecam kurs B+E w Elka School! Bezproblemowy kontakt, elastyczne terminy jazd i co...

do góry